See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, środków kontrastowych, płynów infuzyjnych, worków do żywienia pozajelitowego, środków żywieniowych specjalnego przeznaczenia dla SPSZOZ „Zdroje”"
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy na dostawę produktów leczniczych, środków kontrastowych, płynów infuzyjnych, worków do żywienia pozajelitowego, środków żywieniowych specjalnego przeznaczenia dla SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 86 części zwanych pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie
Interne Kennung: 16/JD/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - PASKI DO GLUKOMETRÓW
Beschreibung: Pakiet Nr 1 - PASKI DO GLUKOMETRÓW
Interne Kennung: Pakiet Nr 1 - PASKI DO GLUKOMETRÓW
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - PHENOBARBITAL
Beschreibung: Pakiet Nr 2 - PHENOBARBITAL
Interne Kennung: Pakiet Nr 2 - PHENOBARBITAL
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - LEKI ODURZAJĄCE I PSYCHOTROPOWE GR. P IV
Beschreibung: Pakiet Nr 3 - LEKI ODURZAJĄCE I PSYCHOTROPOWE GR. P IV
Interne Kennung: Pakiet Nr 3 - LEKI ODURZAJĄCE I PSYCHOTROPOWE GR. P IV
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - HYDROCORTISONUM, METOCLOPRAMID
Beschreibung: Pakiet Nr 4 - HYDROCORTISONUM, METOCLOPRAMID
Interne Kennung: Pakiet Nr 4 - HYDROCORTISONUM, METOCLOPRAMID
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - LEKI ZNIECZULAJĄCE I ZWIOTCZAJĄCE I INNE
Beschreibung: Pakiet Nr 5 - LEKI ZNIECZULAJĄCE I ZWIOTCZAJĄCE I INNE
Interne Kennung: Pakiet Nr 5 - LEKI ZNIECZULAJĄCE I ZWIOTCZAJĄCE I INNE
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6 - LEKI RÓŻNE I
Beschreibung: Pakiet Nr 6 - LEKI RÓŻNE I
Interne Kennung: Pakiet Nr 6 - LEKI RÓŻNE I
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7 - LEKI RÓŻNE II
Beschreibung: Pakiet Nr 7 - LEKI RÓŻNE II
Interne Kennung: Pakiet Nr 7 - LEKI RÓŻNE II
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8 - LEKI RÓŻNE III
Beschreibung: Pakiet Nr 8 - LEKI RÓŻNE III
Interne Kennung: Pakiet Nr 8 - LEKI RÓŻNE III
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9 - LEKI RÓŻNE IV
Beschreibung: Pakiet Nr 9 - LEKI RÓŻNE IV
Interne Kennung: Pakiet Nr 9 - LEKI RÓŻNE IV
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10 - VARITECT (IMPORT DOCELOWY)
Beschreibung: Pakiet Nr 10 - VARITECT (IMPORT DOCELOWY)
Interne Kennung: Pakiet Nr 10 - VARITECT (IMPORT DOCELOWY)
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11 - LORAZEPAM
Beschreibung: Pakiet Nr 11 - LORAZEPAM
Interne Kennung: Pakiet Nr 11 - LORAZEPAM
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12 - SEVOFLURAN
Beschreibung: Pakiet Nr 12 - SEVOFLURAN
Interne Kennung: Pakiet Nr 12 - SEVOFLURAN
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13 - DIETY DLA DOROSŁYCH I
Beschreibung: Pakiet Nr 13 - DIETY DLA DOROSŁYCH I
Interne Kennung: Pakiet Nr 13 - DIETY DLA DOROSŁYCH I
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14 - DIETA KETOGENNA DLA DZIECI
Beschreibung: Pakiet Nr 14 - DIETA KETOGENNA DLA DZIECI
Interne Kennung: Pakiet Nr 14 - DIETA KETOGENNA DLA DZIECI
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15 - DIETY DLA DOROSŁYCH II
Beschreibung: Pakiet Nr 15 - DIETY DLA DOROSŁYCH II
Interne Kennung: Pakiet Nr 15 - DIETY DLA DOROSŁYCH II
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16 - PŁYNY INFUZYJNE, ŻYWIENIE POZAJELITOWE I INNE LEKI
Beschreibung: Pakiet Nr 16 - PŁYNY INFUZYJNE, ŻYWIENIE POZAJELITOWE I INNE LEKI
Interne Kennung: Pakiet Nr 16 - PŁYNY INFUZYJNE, ŻYWIENIE POZAJELITOWE I INNE LEKI
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17 - ŚRODKI KONTRASTOWE (IOVERSOL)
Beschreibung: Pakiet Nr 17 - ŚRODKI KONTRASTOWE (IOVERSOL)
Interne Kennung: Pakiet Nr 17 - ŚRODKI KONTRASTOWE (IOVERSOL)
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18 - PŁYNY: INFUZYJNE, DO APARATU PRISMAFLEX ORAZ INNE LEKI
Beschreibung: Pakiet Nr 18 - PŁYNY: INFUZYJNE, DO APARATU PRISMAFLEX ORAZ INNE LEKI
Interne Kennung: Pakiet Nr 18 - PŁYNY: INFUZYJNE, DO APARATU PRISMAFLEX ORAZ INNE LEKI
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19 - DIETY DLA DZIECI I
Beschreibung: Pakiet Nr 19 - DIETY DLA DZIECI I
Interne Kennung: Pakiet Nr 19 - DIETY DLA DZIECI I
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20 - ŚRODKI KONTRASTOWE (JOHEKSOL, I Z SIARCZANEM BARU) INNE LEKI
Beschreibung: Pakiet Nr 20 - ŚRODKI KONTRASTOWE (JOHEKSOL, I Z SIARCZANEM BARU) INNE LEKI
Interne Kennung: Pakiet Nr 20 - ŚRODKI KONTRASTOWE (JOHEKSOL, I Z SIARCZANEM BARU) INNE LEKI
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21 - DIETY DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI
Beschreibung: Pakiet Nr 21 - DIETY DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI
Interne Kennung: Pakiet Nr 21 - DIETY DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22 - ANTYBIOTYKI (CEFUROKSYM, CEFTRIAKSON)
Beschreibung: Pakiet Nr 22 - ANTYBIOTYKI (CEFUROKSYM, CEFTRIAKSON)
Interne Kennung: Pakiet Nr 22 - ANTYBIOTYKI (CEFUROKSYM, CEFTRIAKSON)
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23 - ANTYBIOTYKI IMIPENEM
Beschreibung: Pakiet Nr 23 - ANTYBIOTYKI IMIPENEM
Interne Kennung: Pakiet Nr 23 - ANTYBIOTYKI IMIPENEM
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24 - RITUXIMAB
Beschreibung: Pakiet Nr 24 - RITUXIMAB
Interne Kennung: Pakiet Nr 24 - RITUXIMAB
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25 - ANTYBIOTYKI (AMOKSYCYLINA Z KWASEM KLAWULONOWYM)
Beschreibung: Pakiet Nr 25 - ANTYBIOTYKI (AMOKSYCYLINA Z KWASEM KLAWULONOWYM)
Interne Kennung: Pakiet Nr 25 - ANTYBIOTYKI (AMOKSYCYLINA Z KWASEM KLAWULONOWYM)
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26 - FLUCONAZOL INIEKCYJNY
Beschreibung: Pakiet Nr 26 - FLUCONAZOL INIEKCYJNY
Interne Kennung: Pakiet Nr 26 - FLUCONAZOL INIEKCYJNY
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27 - PROBIOTYKI
Beschreibung: Pakiet Nr 27 - PROBIOTYKI
Interne Kennung: Pakiet Nr 27 - PROBIOTYKI
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28 - IMMUNOGLOBULINY I (NIESTOSOWANE W PROGRAMIE LEKOWYM)
Beschreibung: Pakiet Nr 28 - IMMUNOGLOBULINY I (NIESTOSOWANE W PROGRAMIE LEKOWYM)
Interne Kennung: Pakiet Nr 28 - IMMUNOGLOBULINY I (NIESTOSOWANE W PROGRAMIE LEKOWYM)
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29 - IMMUNOGLOBULINY II (NIESTOSOWANE W PROGRAMIE LEKOWYM)
Beschreibung: Pakiet Nr 29 - IMMUNOGLOBULINY II (NIESTOSOWANE W PROGRAMIE LEKOWYM)
Interne Kennung: Pakiet Nr 29 - IMMUNOGLOBULINY II (NIESTOSOWANE W PROGRAMIE LEKOWYM)
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30 - IMMUNOGLOBULINY III
Beschreibung: Pakiet Nr 30 - IMMUNOGLOBULINY III
Interne Kennung: Pakiet Nr 30 - IMMUNOGLOBULINY III
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31 - IMMUNOGLOBULINA ANTY-D I
Beschreibung: Pakiet Nr 31 - IMMUNOGLOBULINA ANTY-D I
Interne Kennung: Pakiet Nr 31 - IMMUNOGLOBULINA ANTY-D I
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32 - IMMUNOGLOBULINA ANTY-D II
Beschreibung: Pakiet Nr 32 - IMMUNOGLOBULINA ANTY-D II
Interne Kennung: Pakiet Nr 32 - IMMUNOGLOBULINA ANTY-D II
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33 - ALBUMINY II
Beschreibung: Pakiet Nr 33 - ALBUMINY II
Interne Kennung: Pakiet Nr 33 - ALBUMINY II
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34 - DROTAWERYNA
Beschreibung: Pakiet Nr 34 - DROTAWERYNA
Interne Kennung: Pakiet Nr 34 - DROTAWERYNA
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 35 - PORACTANT ALFA
Beschreibung: Pakiet Nr 35 - PORACTANT ALFA
Interne Kennung: Pakiet Nr 35 - PORACTANT ALFA
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 36 - OLANZAPINA INJ. O PRZEDŁUŻONYM UWALNIANIU
Beschreibung: Pakiet Nr 36 - OLANZAPINA INJ. O PRZEDŁUŻONYM UWALNIANIU
Interne Kennung: Pakiet Nr 36 - OLANZAPINA INJ. O PRZEDŁUŻONYM UWALNIANIU
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 37 - ARIPIPRAZOL INJ.
Beschreibung: Pakiet Nr 37 - ARIPIPRAZOL INJ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 37 - ARIPIPRAZOL INJ.
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet Nr 38 - KONCENTRAT ZESPOŁU PROTROMBINY
Beschreibung: Pakiet Nr 38 - KONCENTRAT ZESPOŁU PROTROMBINY
Interne Kennung: Pakiet Nr 38 - KONCENTRAT ZESPOŁU PROTROMBINY
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet Nr 39 - BUPIVACAINA SPINAL HEAVY
Beschreibung: Pakiet Nr 39 - BUPIVACAINA SPINAL HEAVY
Interne Kennung: Pakiet Nr 39 - BUPIVACAINA SPINAL HEAVY
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet Nr 40 - MIKROELEMENTY I WITAMINY INJ. DLA DZIECI
Beschreibung: Pakiet Nr 40 - MIKROELEMENTY I WITAMINY INJ. DLA DZIECI
Interne Kennung: Pakiet Nr 40 - MIKROELEMENTY I WITAMINY INJ. DLA DZIECI
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet Nr 41 - PROPOFOL 1%
Beschreibung: Pakiet Nr 41 - PROPOFOL 1%
Interne Kennung: Pakiet Nr 41 - PROPOFOL 1%
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet Nr 42 - PROPOFOL 2%
Beschreibung: Pakiet Nr 42 - PROPOFOL 2%
Interne Kennung: Pakiet Nr 42 - PROPOFOL 2%
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet Nr 43 - FLUMAZENIL, AMIKACIN
Beschreibung: Pakiet Nr 43 - FLUMAZENIL, AMIKACIN
Interne Kennung: Pakiet Nr 43 - FLUMAZENIL, AMIKACIN
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet Nr 44 - OMEPRAZOL
Beschreibung: Pakiet Nr 44 - OMEPRAZOL
Interne Kennung: Pakiet Nr 44 - OMEPRAZOL
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet Nr 45 - AMINOKWASY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGOL
Beschreibung: Pakiet Nr 45 - AMINOKWASY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO
Interne Kennung: Pakiet Nr 45 - AMINOKWASY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet Nr 46 - DINOPROSTON, AMANTADYNA, ORNITYNA
Beschreibung: Pakiet Nr 46 - DINOPROSTON, AMANTADYNA, ORNITYNA
Interne Kennung: Pakiet Nr 46 - DINOPROSTON, AMANTADYNA, ORNITYNA
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet Nr 47 - TUBERCULIC VACCINE
Beschreibung: Pakiet Nr 47 - TUBERCULIC VACCINE
Interne Kennung: Pakiet Nr 47 - TUBERCULIC VACCINE
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet Nr 48 - PARACETAMOL INIEKCJE
Beschreibung: Pakiet Nr 48 - PARACETAMOL INIEKCJE
Interne Kennung: Pakiet Nr 48 - PARACETAMOL INIEKCJE
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet Nr 49 - PALIPERIDON INJ, O PRZEDŁUŻONYM DZIAŁANIU
Beschreibung: Pakiet Nr 49 - PALIPERIDON INJ, O PRZEDŁUŻONYM DZIAŁANIUE
Interne Kennung: Pakiet Nr 49 - PALIPERIDON INJ, O PRZEDŁUŻONYM DZIAŁANIU
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet Nr 50 - ZUCLOPENTIXOL
Beschreibung: Pakiet Nr 50 - ZUCLOPENTIXOL
Interne Kennung: Pakiet Nr 50 - ZUCLOPENTIXOL
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet Nr 51 - WITAMINY INIEKCYJNE (B1, B6), CALCIUM INJ
Beschreibung: Pakiet Nr 51 - WITAMINY INIEKCYJNE (B1, B6), CALCIUM INJ
Interne Kennung: Pakiet Nr 51 - WITAMINY INIEKCYJNE (B1, B6), CALCIUM INJ
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet Nr 52 - ENOXAPARYNA
Beschreibung: Pakiet Nr 52 - ENOXAPARYNA
Interne Kennung: Pakiet Nr 52 - ENOXAPARYNA
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet Nr 53 - TAUROLIDYNA
Beschreibung: Pakiet Nr 53 - TAUROLIDYNA
Interne Kennung: Pakiet Nr 53 - TAUROLIDYNA
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet Nr 54 - LEKI RÓŻNE V
Beschreibung: Pakiet Nr 54 - LEKI RÓŻNE V
Interne Kennung: Pakiet Nr 54 - LEKI RÓŻNE V
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet Nr 55 - LEKI RÓŻNE VI
Beschreibung: Pakiet Nr 55 - LEKI RÓŻNE VI
Interne Kennung: Pakiet Nr 55 - LEKI RÓŻNE VI
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet Nr 56 - LEKI RÓŻNE VII
Beschreibung: Pakiet Nr 56 - LEKI RÓŻNE VII
Interne Kennung: Pakiet Nr 56 - LEKI RÓŻNE VII
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet Nr 57 - LEKI RÓŻNE VIII
Beschreibung: Pakiet Nr 57 - LEKI RÓŻNE VIII
Interne Kennung: Pakiet Nr 57 - LEKI RÓŻNE VIII
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet Nr 58 - LEKI RÓŻNE IX
Beschreibung: Pakiet Nr 58 - LEKI RÓŻNE IX
Interne Kennung: Pakiet Nr 58 - LEKI RÓŻNE IX
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet Nr 59 - LEKI RÓŻNE X
Beschreibung: Pakiet Nr 59 - LEKI RÓŻNE X
Interne Kennung: Pakiet Nr 59 - LEKI RÓŻNE X
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet Nr 60 - LEKI RÓŻNE XI
Beschreibung: Pakiet Nr 60 - LEKI RÓŻNE XI
Interne Kennung: Pakiet Nr 60 - LEKI RÓŻNE XI
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet Nr 61 - LEKI RÓŻNE XII
Beschreibung: Pakiet Nr 61 - LEKI RÓŻNE XII
Interne Kennung: Pakiet Nr 61 - LEKI RÓŻNE XII
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet Nr 62 -LEKI RÓŻNE XIII
Beschreibung: Pakiet Nr 62 -LEKI RÓŻNE XIII
Interne Kennung: Pakiet Nr 62 -LEKI RÓŻNE XIII
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet Nr 63 - LEKI RÓŻNE XIV
Beschreibung: Pakiet Nr 63 - LEKI RÓŻNE XIV
Interne Kennung: Pakiet Nr 63 - LEKI RÓŻNE XIV
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet Nr 64 - LEKI RÓŻNE XV
Beschreibung: Pakiet Nr 64 - LEKI RÓŻNE XV
Interne Kennung: Pakiet Nr 64 - LEKI RÓŻNE XV
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet Nr 65 - LEKI RÓŻNE XVI
Beschreibung: Pakiet Nr 65 - LEKI RÓŻNE XVI
Interne Kennung: Pakiet Nr 65 - LEKI RÓŻNE XVI
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet Nr 66 - LEKI RÓŻNE XVII
Beschreibung: Pakiet Nr 66 - LEKI RÓŻNE XVII
Interne Kennung: Pakiet Nr 66 - LEKI RÓŻNE XVII
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet Nr 67 - ACIDUM TRANEXANICUM INJ
Beschreibung: Pakiet Nr 67 - ACIDUM TRANEXANICUM INJ
Interne Kennung: Pakiet Nr 67 - ACIDUM TRANEXANICUM INJ
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet Nr 68 - IMMUNOGLOBULINA PRZECIW WIRUSOWI ZAPALENIA WĄTROBY TYPU B (LUDZKA)
Beschreibung: Pakiet Nr 68 - IMMUNOGLOBULINA PRZECIW WIRUSOWI ZAPALENIA WĄTROBY TYPU B (LUDZKA)
Interne Kennung: Pakiet Nr 68 - IMMUNOGLOBULINA PRZECIW WIRUSOWI ZAPALENIA WĄTROBY TYPU B (LUDZKA)
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet Nr 69 - ANTYBIOTYKI
Beschreibung: Pakiet Nr 69 - ANTYBIOTYKI
Interne Kennung: Pakiet Nr 69 - ANTYBIOTYKI
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet Nr 70 - PŁYNY INFUZYJNE BUTELKA Z DWOMA PORTAMI
Beschreibung: Pakiet Nr 70 - PŁYNY INFUZYJNE BUTELKA Z DWOMA PORTAMI
Interne Kennung: Pakiet Nr 70 - PŁYNY INFUZYJNE BUTELKA Z DWOMA PORTAMI
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet Nr 71 - PŁYNY INFUZYJNE, ŻYWIENIE POZAJELITOWEI
Beschreibung: Pakiet Nr 71 - PŁYNY INFUZYJNE, ŻYWIENIE POZAJELITOWE
Interne Kennung: Pakiet Nr 71 - PŁYNY INFUZYJNE, ŻYWIENIE POZAJELITOWE
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet Nr 72 - ALTEPLASE
Beschreibung: Pakiet Nr 72 - ALTEPLASE
Interne Kennung: Pakiet Nr 72 - ALTEPLASE
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet Nr 73 - EPTACOG ALFA
Beschreibung: Pakiet Nr 73 - EPTACOG ALFA
Interne Kennung: Pakiet Nr 73 - EPTACOG ALFA
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet Nr 74 - ANTYTROMBINA
Beschreibung: Pakiet Nr 74 - ANTYTROMBINA
Interne Kennung: Pakiet Nr 74 - ANTYTROMBINA
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet Nr 75 - ŚRODKI KONTRASTOWE (IOMEPROL)
Beschreibung: Pakiet Nr 75 - ŚRODKI KONTRASTOWE (IOMEPROL)
Interne Kennung: Pakiet Nr 75 - ŚRODKI KONTRASTOWE (IOMEPROL)
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet Nr 76 - LEKI (IMPORT DOCELOWY)
Beschreibung: Pakiet Nr 76 - LEKI (IMPORT DOCELOWY)
Interne Kennung: Pakiet Nr 76 - LEKI (IMPORT DOCELOWY)
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet Nr 77 - CASPOFUNGIN
Beschreibung: Pakiet Nr 77 - CASPOFUNGIN
Interne Kennung: Pakiet Nr 77 - CASPOFUNGIN
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet Nr 78 -IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM HEPATITIDIS B. ROZTWÓR DO WSTRZYKIWAŃ 180- 200 J.M
Beschreibung: Pakiet Nr 78 -IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM HEPATITIDIS B. ROZTWÓR DO WSTRZYKIWAŃ 180- 200 J.M
Interne Kennung: Pakiet Nr 78 -IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM HEPATITIDIS B. ROZTWÓR DO WSTRZYKIWAŃ 180- 200 J.M
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet Nr 79 - DAPTOMYCYNA
Beschreibung: Pakiet Nr 79 - DAPTOMYCYNA
Interne Kennung: Pakiet Nr 79 - DAPTOMYCYNA
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet Nr 80 - CARBETOCIN
Beschreibung: Pakiet Nr 80 - CARBETOCIN
Interne Kennung: Pakiet Nr 80 - CARBETOCIN
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet Nr 81 - LEKI RÓŻNE XVIII
Beschreibung: Pakiet Nr 81 - LEKI RÓŻNE XVIII
Interne Kennung: Pakiet Nr 81 - LEKI RÓŻNE XVIII
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet Nr 82 -ROCURONIUM
Beschreibung: Pakiet Nr 82 -ROCURONIUM
Interne Kennung: Pakiet Nr 82 -ROCURONIUM
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet Nr 83 - ŚRODKI KONTRASTOWE - IODIXANOL
Beschreibung: Pakiet Nr 83 - ŚRODKI KONTRASTOWE - IODIXANOL
Interne Kennung: Pakiet Nr 83 - ŚRODKI KONTRASTOWE - IODIXANOL
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet Nr 84 - RANIBIZUMAB
Beschreibung: Pakiet Nr 84 - RANIBIZUMAB
Interne Kennung: Pakiet Nr 84 - RANIBIZUMAB
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet Nr 85 - MLEKO POCZĄTKOWE
Beschreibung: Pakiet Nr 85 - MLEKO POCZĄTKOWE
Interne Kennung: Pakiet Nr 85 - MLEKO POCZĄTKOWE
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet Nr 86 - LEKI RÓŻNE XIX
Beschreibung: Pakiet Nr 86 - LEKI RÓŻNE XIX
Interne Kennung: Pakiet Nr 86 - LEKI RÓŻNE XIX