2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa ekologicznych środków zimowego utrzymania sztucznych nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z sukcesywnymi dostawami ekologicznych środków zimowego utrzymania sztucznych nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027. 2. Postępowanie podzielone zostało na dwie części: 1) Część 1 – sukcesywne dostawy płynu do odladzania na bazie octanu potasu bądź mrówczanu potasu, w ilościach nie większych niż 460 000 kg; 2) Część 2 – sukcesywne dostawy granulatu na bazie octanu sodu bądź mrówczanu sodu, w ilościach nie większych niż 110 000 kg. 3. Dostawy będą realizowane, w zależności od potrzeb Zamawiającego, sukcesywnie, w sezonie zimowym 2026/2027, począwszy od dnia podpisania poszczególnych umów dla ww. części zamówienia, do dnia 31.12.2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ.
Interne Kennung: P-051/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Okres związania ofertą – do 10.11.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24951310 Enteisungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24951311 Gefrierschutzmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa ekologicznych środków zimowego utrzymania sztucznych nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027 - Część 1 – sukcesywne dostawy płynu do odladzania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia DLA CZĘŚCI 1 jest zakup wraz z sukcesywnymi dostawami płynu do odladzania na bazie octanu potasu bądź mrówczanu potasu, w ilościach nie większych niż 460 000 kg, na sezon zimowy 2026/2027. Dostawy będą realizowane, w zależności od potrzeb Zamawiającego, sukcesywnie, w sezonie zimowym 2026/2027, począwszy od dnia podpisania poszczególnych umów dla ww. części zamówienia, do dnia 31.12.2027 r. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych. Zamawiający wymaga, by oferowane środki posiadały aktualny dokument lub dokumenty – płyn musi posiadać aktualny certyfikat wydany przez jednostkę oceniającą zgodność, w rozumieniu art. 105 ust. 2 ustawy Pzp, lub aktualne sprawozdanie z badań przeprowadzonych przez tę jednostkę, lub dokument równoważny, np. aktualny certyfikat normy SAE (Society of Automotive Engineers) AMS 1435 (Aerospace Material Specifications) określony dla obowiązującej, w momencie wykonywania badań, wersji tej normy, tj. AMS1435E lub AMS 1435D albo spełniać wymagania normy równoważnej. Dokumenty potwierdzające, że oferowane środki spełniają normy, o których mowa powyżej, Wykonawca zobowiązany jest załączyć do składanej oferty. Zamawiający bezwzględnie wymaga, by Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, w terminie najpóźniej 52 dni od podpisania umów, uzyskał na własny koszt status Znanego Dostawcy Zaopatrzenia Portu Lotniczego. Szczegóły dot. uzyskania danego statusu zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: P-051/26 CZĘŚĆ 1
Menge: 460 000 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa ekologicznych środków zimowego utrzymania sztucznych nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027 - Część 2 – sukcesywne dostawy granulatu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia DLA CZĘŚCI 2 jest zakup wraz z sukcesywnymi dostawami granulatu na bazie octanu sodu bądź mrówczanu sodu, w ilościach nie większych niż 110 000 kg, na sezon zimowy 2026/2027. Dostawy będą realizowane, w zależności od potrzeb Zamawiającego, sukcesywnie, w sezonie zimowym 2026/2027, począwszy od dnia podpisania poszczególnych umów dla ww. części zamówienia, do dnia 31.12.2027 r. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych. Zamawiający wymaga, by oferowane środki posiadały aktualny dokument lub dokumenty – granulat musi posiadać aktualny certyfikat wydany przez jednostkę oceniającą zgodność, w rozumieniu art. 105 ust. 2 ustawy Pzp, lub aktualne sprawozdanie z badań przeprowadzonych przez tę jednostkę, lub dokument równoważny, np. aktualny certyfikat normy SAE (Society of Automotive Engineers) AMS 1431 (Aerospace Material Specifications) określone dla obowiązującej, w momencie wykonywania badań, wersji tej normy, tj. AMS 1431F lub AMS 1431E albo spełniać wymagania normy równoważnej. Dokumenty potwierdzające, że oferowane środki spełniają normy, o których mowa powyżej, Wykonawca zobowiązany jest załączyć do składanej oferty. Zamawiający bezwzględnie wymaga, by Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, w terminie najpóźniej 52 dni od podpisania umów, uzyskał na własny koszt status Znanego Dostawcy Zaopatrzenia Portu Lotniczego. Szczegóły dot. uzyskania danego statusu zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: P-051/26 CZĘŚĆ 2
Menge: 110 000 Kilogramm