2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA openbaar Project Drostenerf IJsselmuiden
Beschreibung: De Opgave gaat over de herontwikkeling van het plangebied Drostenerf in het centrum van IJsselmuiden. De opgave bestaat uit 70 tot 80 nultredenappartementen, waarvan ten minste 28 sociale huurwoningen, aangevuld met goedkope en betaalbare huur- en/of koopwoningen en koopwoningen in de vrije sector. Het woonprogramma richt zich op een gemengde doelgroep, met nadruk op starters en senioren. Naast het woonprogramma bestaat de opgave uit: •Een kindcentrum voor onderwijs en kinderopvang; •Een maatschappelijke ontmoetingsruimte; •Mogelijk een commerciële zorgruimte; •Een groene parkzone met waterberging (bijvoorbeeld wadi’s en/of ondergrondse opslag) en voorzieningen voor sport, spel en ontmoeting; •Parkeren, waaronder gedeeltelijk verdiept of half-verdiept parkeren. De grondprijs van plot A, B en C wordt vastgesteld op basis van een taxatieprotocol. Voor plot D wordt gewerkt met een taakstellend budget.
Interne Kennung: 25.K.143
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 70320000 Vermietung oder Verkauf von Grundstücken
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1