485857-2026 - Auftragsänderung
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Wykonanie naprawy okresowej poziomu P4 wraz z pracami dodatkowymi na 2 szt. pojazdów kolejowych serii EN63-001 oraz EN63A-019
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie naprawy okresowej poziomu P4 wraz z pracami dodatkowymi na 2 szt. pojazdów kolejowych serii EN63-001 oraz EN63A-019
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy poziomu P4 wraz z pracami dodatkowymi wykraczającymi poza zakres naprawy P4 dotyczy Pojazdów typu 36WE, serii EN63-001 oraz typu 36WEa, serii EN63A-019. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako "SWZ").
Interne KennungOR-IV.272.1.43.2025
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy poziomu P4 wraz z pracami dodatkowymi wykraczającymi poza zakres naprawy P4 dotyczy Pojazdów typu 36WE, serii EN63-001 oraz typu 36WEa, serii EN63A-019 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr Z1do SWZ.