See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. osprzętu do iniekcji górotworu z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 51/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen, 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren, 43611000 Teile für Schachtbohrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa rur stalowych iniekcyjnych z wkładem mieszającym L-1,5 m w ilości 60 233 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa rur stalowych iniekcyjnych z wkładem mieszającym L-2,0 m w ilości 9 752 szt.
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa rur stalowych iniekcyjnych z wkładem mieszającym L-2,5 m w ilości 150 szt.
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa rur iniekcyjnych przedłużających z tworzywa antystatycznego z mufą L-2,0 m w ilości 4 848 szt.
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa głowic jednorazowych uszczelniających do otworu iniekcyjnego w górotworze w ilości 73 705 szt.
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43611000 Teile für Schachtbohrmaschinen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Dostawa głowic wielorazowych uszczelniających do otworu iniekcyjnego w górotworze L-1,5m w ilości 45 szt.
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Dostawa głowic wielorazowych uszczelniających do otworu iniekcyjnego w górotworze L-2,0 m w ilości 45 szt.
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Dostawa głowic wielorazowych uszczelniających do otworu iniekcyjnego w górotworze L-2,5 m w ilości 48 szt.
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Dostawa nabojnic jednorazowych uszczelniających do otworu iniekcyjnego w górotworze rozprężanych mechanicznie typ H25 lub równoważnych w ilości 90 szt.
Interne Kennung: 51/PM/25 - Zadanie 9