See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego
Beschreibung: zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na (8) osiem części: część 1 – dostawa laptopów część 2 – dostawa laptopów część 3 – dostawa mobilnych stacji graficznych część 4 – dostawa monitorów część 5 – dostawa tabletów część 6 – dostawa tabletów o podwyższonej odporności (typu rugged) część 7 – dostawa skanera szerokoformatowego część 8 – dostawa plotera. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zakres dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji w zakresie części nr 1, 3 i 4 zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.1-1.8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1-8; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. 4.3. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: 4.3.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 4.3.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 – dostawa laptopów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na części: część 1 – dostawa laptopów Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1; - załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zakres dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji w zakresie części nr 1 zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026 część 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Menge: 25 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Załącznik nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 zawiera zakres dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji w zakresie części nr 1 zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. PRAWO OPCJI § 14. załącznika nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 1. Zamawiający w terminie jednego miesiąca od daty zawarcia umowy może poinformować Wykonawcę o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach zamówienia objętego prawem opcji realizowane będą na takich samych warunkach, jak dostawy w ramach zamówienia podstawowego. 2. Dostawa w ramach prawa opcji musi zostać zrealizowana nie później do 35 dni od daty złożenia zamówienia. 3. Szczegółowe ilości poszczególnych dostaw w ramach prawa opcji określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do Umowy. 4. Z prawa opcji Zamawiający skorzysta na następujących zasadach: 1) o zamiarze skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie bądź na adres poczty elektronicznej poprzez przedstawiciela Zamawiającego, które zostanie przekazane Wykonawcy z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, 2) Zamawiający zastrzega sobie prawo uruchamiania zamówienia objętego prawem opcji w częściach; 3) do obliczenia wartości dostaw zamówienia objętego prawem opcji będą mieć zastosowanie przepisy § 5, z tym zastrzeżeniem, że: - wartość określa Oferta Wykonawcy, - maksymalna wartość opcji nie przekroczy ilości zawartych opisie przedmiotu zamówienia i ofercie Wykonawcy. 5. Zamówienie realizowane w ramach zamówienia objętego prawem opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówienia objętego prawem opcji nie skutkuje po stronie Wykonawcy powstaniem żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 – dostawa laptopów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na części: część 2 – dostawa laptopów Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2; - załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026 część 2
Menge: 30 Stück
Los: LOT-0003
Titel: część 3 – dostawa mobilnych stacji graficznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na części: część 3 – dostawa mobilnych stacji graficznych Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3; - załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zakres dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji w zakresie części nr 3 zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026 część 3
Menge: 76 Stück
Beschreibung der Optionen: Załącznik nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3 zawiera zakres dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji w zakresie części nr 3 zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. PRAWO OPCJI § 14. załącznika nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 1. Zamawiający w terminie jednego miesiąca od daty zawarcia umowy może poinformować Wykonawcę o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach zamówienia objętego prawem opcji realizowane będą na takich samych warunkach, jak dostawy w ramach zamówienia podstawowego. 2. Dostawa w ramach prawa opcji musi zostać zrealizowana nie później do 35 dni od daty złożenia zamówienia. 3. Szczegółowe ilości poszczególnych dostaw w ramach prawa opcji określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do Umowy. 4. Z prawa opcji Zamawiający skorzysta na następujących zasadach: 1) o zamiarze skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie bądź na adres poczty elektronicznej poprzez przedstawiciela Zamawiającego, które zostanie przekazane Wykonawcy z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, 2) Zamawiający zastrzega sobie prawo uruchamiania zamówienia objętego prawem opcji w częściach; 3) do obliczenia wartości dostaw zamówienia objętego prawem opcji będą mieć zastosowanie przepisy § 5, z tym zastrzeżeniem, że: - wartość określa Oferta Wykonawcy, - maksymalna wartość opcji nie przekroczy ilości zawartych opisie przedmiotu zamówienia i ofercie Wykonawcy. 5. Zamówienie realizowane w ramach zamówienia objętego prawem opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówienia objętego prawem opcji nie skutkuje po stronie Wykonawcy powstaniem żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: część 4 – dostawa monitorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na części: część 4 – dostawa monitorów Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4; - załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zakres dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji w zakresie części nr 4 zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026 część 4
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Menge: 58 Stück
Beschreibung der Optionen: Załącznik nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4 zawiera zakres dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji w zakresie części nr 4 zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. PRAWO OPCJI § 14. załącznika nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 1. Zamawiający w terminie jednego miesiąca od daty zawarcia umowy może poinformować Wykonawcę o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach zamówienia objętego prawem opcji realizowane będą na takich samych warunkach, jak dostawy w ramach zamówienia podstawowego. 2. Dostawa w ramach prawa opcji musi zostać zrealizowana nie później do 35 dni od daty złożenia zamówienia. 3. Szczegółowe ilości poszczególnych dostaw w ramach prawa opcji określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do Umowy. 4. Z prawa opcji Zamawiający skorzysta na następujących zasadach: 1) o zamiarze skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie bądź na adres poczty elektronicznej poprzez przedstawiciela Zamawiającego, które zostanie przekazane Wykonawcy z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, 2) Zamawiający zastrzega sobie prawo uruchamiania zamówienia objętego prawem opcji w częściach; 3) do obliczenia wartości dostaw zamówienia objętego prawem opcji będą mieć zastosowanie przepisy § 5, z tym zastrzeżeniem, że: - wartość określa Oferta Wykonawcy, - maksymalna wartość opcji nie przekroczy ilości zawartych opisie przedmiotu zamówienia i ofercie Wykonawcy. 5. Zamówienie realizowane w ramach zamówienia objętego prawem opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówienia objętego prawem opcji nie skutkuje po stronie Wykonawcy powstaniem żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0005
Titel: część 5 – dostawa tabletów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na części: część 5 – dostawa tabletów Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 5; - załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026 część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Menge: 34 Stück
Los: LOT-0006
Titel: część 6 – dostawa tabletów o podwyższonej odporności (typu rugged)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na części: część 6 – dostawa tabletów o podwyższonej odporności (typu rugged) Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 6; - załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026 część 6
Menge: 20 Stück
Los: LOT-0007
Titel: część 7 – dostawa skanera szerokoformatowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na części: część 7 – dostawa skanera szerokoformatowego Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1.7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 7; - załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026 część 7
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0008
Titel: część 8 – dostawa plotera
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego z podziałem na części: część 8 – dostawa plotera Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1.8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 8; - załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-8. Zamawiający wymaga, aby oferowane dostawy, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: EDZ.26.61.2026 część 8
Haupteinstufung (cpv): 30232140 Plotter