485877-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – 15/ZP/2026 „Sprzedaż i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim (24 pakiety)”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel15/ZP/2026 „Sprzedaż i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim (24 pakiety)”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Sprzedaż i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim, obejmująca 24 pakiety: Pakiet nr 1 – Kaniule dotętnicze Pakiet nr 2 – Cewniki Foleya Pakiet nr 3 – Kaniule dożylne i dotętnicze Pakiet nr 4 – Maski twarzowe do wentylacji, resuscytatory Pakiet nr 5 – Łyżka i rękojeść do laryngoskopu Pakiet nr 6 – Sondy żołądkowe Pakiet nr 7 – Zamknięty system do pomiaru diurezy godzinowej Pakiet nr 8 – Przedłużacze do pomp infuzyjnych Pakiet nr 9 – Wkłady do ssaków próżniowych Pakiet nr 10 – Łączniki karbowane i obrotowe kątowe, prowadnice do trudnych intubacji Pakiet nr 11 – Zestaw cewników permanentnych Pakiet nr 12 – Jednorazowy bronchoskop Pakiet nr 13 – Dwukanałowe zestawy do czasowego dostępu naczyniowego do hemodializ Pakiet nr 14 – Trzykanałowe zestawy do czasowego dostępu naczyniowego do hemodializ Pakiet nr 15 – Dreny do histeroskopii Pakiet nr 16 – Zestawy do bezpiecznej punkcji drenażu z igłą Veressa Pakiet nr 17 – Ostrza chirurgiczne Pakiet nr 18 – Rękawice diagnostyczne Pakiet nr 19 – Zgłębniki do żywienia dojelitowego Pakiet nr 20 – Zestaw infuzyjny do przetoczeń Pakiet nr 21 – Sterylne pokrowce Pakiet nr 22 – Pojemniki histopatologiczne Pakiet nr 23 – Myjka jednorazowa niepodfoliowana Pakiet nr 24 - Cewnik jednorazowy do odsysania dróg oddechowych Szczegółowo określone w załączniku nr 3 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungKaniule dotętnicze
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungCewniki Foleya
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungKaniule dożylne i dotętnicze
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungMaski twarzowe do wentylacji, resuscytatory
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungŁyżka i rękojeść do laryngoskopu
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungSondy żołądkowe
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungZamknięty system do pomiaru diurezy godzinowej
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungPrzedłużacze do pomp infuzyjnych
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungWkłady do ssaków próżniowych
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungŁączniki karbowane i obrotowe kątowe, prowadnice do trudnych intubacji
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
BeschreibungZestaw cewników permanentnych
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
BeschreibungJednorazowy bronchoskop
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
BeschreibungDwukanałowe zestawy do czasowego dostępu naczyniowego do hemodializ
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
BeschreibungTrzykanałowe zestawy do czasowego dostępu naczyniowego do hemodializ
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
BeschreibungDreny do histeroskopii
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
BeschreibungZestawy do bezpiecznej punkcji drenażu z igłą Veressa
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
BeschreibungOstrza chirurgiczne
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
BeschreibungRękawice diagnostyczne
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
BeschreibungZgłębniki do żywienia dojelitowego
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
BeschreibungZestaw infuzyjny do przetoczeń
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
BeschreibungSterylne pokrowce
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
BeschreibungPojemniki histopatologiczne
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
BeschreibungMyjka jednorazowa niepodfoliowana
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
BeschreibungCewnik jednorazowy do odsysania dróg oddechowych