See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 363320-2025
Interne Kennung: CP-24-888/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: część nr 1; Nazwa specjalizacji: Choroby zakaźne; Tytuł kursu: Hepatologia; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: część nr 2; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Wprowadzenie do genetyki klinicznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: część nr 3; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Onkogenetyka - nowotwory dziedziczne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: część nr 4; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Genetyczne uwarunkowania wybranych zaburzeń i chorób układu dokrewnego; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: część nr 5; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Wady wrodzone izolowane i układowe; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: część nr 6; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Zasady orzekania o predyspozycjach zdrowotnych do pracy w narażeniu na hałas i nadmierny wysiłek głosu oraz diagnostyki, orzecznictwa i profilaktyki chorób zawodowych narządu słuchu i narządu głosu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: część nr 8; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Ultrasonografia w stanach nagłych; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: część nr 13; Nazwa specjalizacji: Pediatria; Tytuł kursu: Badania obrazowe u dzieci; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: część nr 14; Nazwa specjalizacji: Pediatria; Tytuł kursu: Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: część nr 15; Nazwa specjalizacji: Pediatria; Tytuł kursu: Opieka paliatywna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: część nr 16; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Metody diagnostyki funkcjonalnej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: część nr 17; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Profilaktyka i leczenie chorób alergicznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Beschreibung: część nr 18; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Alergia zawodowa; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Beschreibung: część nr 19; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20
Beschreibung: część nr 20; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Patofizjologia układu oddechowego i krążenia; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21
Beschreibung: część nr 21; Nazwa specjalizacji: Chirurgia plastyczna; Tytuł kursu: Chirurgia twarzowo-czaszkowa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 21
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23
Beschreibung: część nr 23; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Rehabilitacja pneumonologiczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24
Beschreibung: część nr 24; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Leczenie uzależnienia od tytoniu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25
Beschreibung: część nr 25; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zakażenia układu oddechowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26
Beschreibung: część nr 26; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zaburzenia immunologiczne w pneumonologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27
Beschreibung: część nr 27; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Mukowiscydoza i inne choroby rzadkie układu oddechowego/Mukowiscydoza i inne choroby rzadkie; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 27
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29
Beschreibung: część nr 29; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii - postępy w leczeniu choroby niedokrwiennej serca z uwzględnieniem nowoczesnej chirurgii wieńcowej, w tym małoinwazyjnej oraz roli kardiologa i kardiochirurga HEART TEAM w rewaskularyzacji serca z uwzględnieniem pozawałowego uszkodzenia serca/Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30
Beschreibung: część nr 30; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Metody leczenia niewydolności serca - krótko- i długoterminowe mechaniczne wspomaganie serca. Wskazania i wyniki leczenia; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31
Beschreibung: część nr 31; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Diagnostyka i postępowanie w ostrym niedokrwieniu kończyn. Diagnostyka i postępowanie w obrażeniach tętnic i żył; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 31
Los: LOT-0033
Titel: część nr 33
Beschreibung: część nr 33; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Metody wspomagania oddychania u noworodków – kurs podstawowy. Metody wspomagania oddechu u noworodka.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: część nr 34
Beschreibung: część nr 34; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Metody wspomagania oddychania u noworodków – kurs podstawowy. Metody wspomagania oddechu u noworodka.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35
Beschreibung: część nr 35; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Onkologia i hematologia dziecięca - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: część nr 36
Beschreibung: część nr 36; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Zagadnienia prawne i sądowo-lekarskie w toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 36
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38
Beschreibung: część nr 38; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Obrazowanie w chorobach klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39
Beschreibung: część nr 39; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Choroby spichrzeniowe - glikogenozy, choroby lizosomalne. Choroby peroksyzomalne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40
Beschreibung: część nr 40; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Hiperfenyloalaninemie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: część nr 41
Beschreibung: część nr 41; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Postępy w pediatrii metabolicznej - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42
Beschreibung: część nr 42; Nazwa specjalizacji: Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość; Tytuł kursu: Elementy epidemiologii, statystyki oraz metodologii badań klinicznych w endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie lub hybryda
Interne Kennung: część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: część nr 43
Beschreibung: część nr 43; Nazwa specjalizacji: Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość; Tytuł kursu: Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość – najnowsze doniesienia - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: stacjonarnie lub hybryda
Interne Kennung: część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: część nr 44
Beschreibung: część nr 44; Nazwa specjalizacji: Perinatologia; Tytuł kursu: Choroby kardiologiczne w ciąży; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 44
Los: LOT-0046
Titel: część nr 46
Beschreibung: część nr 46; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Techniki pozaustrojowego oczyszczania krwi u chorych leczonych w oddziale intensywnej terapii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 46
Los: LOT-0048
Titel: część nr 48
Beschreibung: część nr 48; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Medycyna pola walki; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 48