2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění veterinární péče v Útulku pro opuštěná zvířata a odchytové a asanační službě v Brně-Komíně , Palcary 1186/50 (dále jen „Útulek")“
Beschreibung: Zajištění veterinární péče v Útulku pro opuštěná zvířata a odchytové a asanační službě v Brně-Komíně , Palcary 1186/50 (dále jen „Útulek")“
Interne Kennung: Zajištění veterinární péče v Útulku pro opuštěná zvířata a odchytové a asanační službě v Brně-Komíně , Palcary 1186/50 (dále jen „Útulek")“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85200000 Dienstleistungen des Veterinärwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část č. 1 - Veterinární péče a dodávky léčiv, krmiv, diet
Beschreibung: Veterinární péče a dodávky léčiv, krmiv, diet
Interne Kennung: část č. 1 - Veterinární péče a dodávky léčiv, krmiv, diet
Los: LOT-0007
Titel: část č. 2 - Pohotovostní péče
Beschreibung: Pohotovostní péče
Interne Kennung: část č. 2 - Pohotovostní péče