2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen en inspecteren riolering 2026-2029
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a. Met een hd-wagen en een vacuümwagen, verwijderen van slib, zand, vuil en vet uit de putten en strengen. Recycling unit (waar hergebruik vervuild rioolwater wordt toegepast) is niet toegestaan. b. Met een inspectie-unit met kogelbeeldcamera inspecteren van putten en strengen waarbij de opnames 3D weergegeven worden (Panoramo). -
Interne Kennung: I251100006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Reinigen en inspecteren rioleringen 2026-2029
Beschreibung: Zie aanbestedingdocument en PvE. -
Interne Kennung: 1