2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ciężki samochód ratownictwa technicznego "rotator"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego "rotator" – 4 szt., zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ (będący jednocześnie przedmiotowym środkiem dowodowym). 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, znajdował się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletnym i gotowym do użytkowania oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych. 3. Sposób transportu oraz opakowanie sprzętów muszą zapewniać zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Za szkody powstałe z winy nienależytego opakowania oraz/lub transportu winę ponosi Wykonawca. 4. Dostawa odrębnie każdego samochodu, opisanego w załączniku nr 4 do SWZ musi zostać zrealizowana do jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej. 5. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (w skrócie OPZ) oraz - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy 6. Wykonawca jest związany złożoną ofertą od dnia upływu terminu składania ofert (włącznie) do dnia 24.01.2026 r. tj. 90 dni. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający nie zamierza zwołać zebrania Wykonawców. 9. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 10. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 11. Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej. 12. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów w postępowaniu. 13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga ani nie dopuszcza możliwości złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 15. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 16. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 17. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 18. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia o którym mowa w art. 95 ust. 1-2 ustawy Pzp. 19. Termin realizacji: od dnia zawarcia umowy, Wykonawca będzie miał 803 dni na realizację przedmiotu Umowy, jednak nie później niż do dnia 24.03.2028 r. Dostawa może nastąpić nie wcześniej niż od dnia 02.01.2028 r. 20. Zamawiający będzie wymagał wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5%. Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia. 21. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania w oparciu o art. 257 ustawy pzp.
Interne Kennung: WL.2371.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ciężki samochód ratownictwa technicznego "rotator" – 4 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego "rotator" – 4 szt., zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ (będący jednocześnie przedmiotowym środkiem dowodowym). 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, znajdował się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletnym i gotowym do użytkowania oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych. 3. Sposób transportu oraz opakowanie sprzętów muszą zapewniać zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Za szkody powstałe z winy nienależytego opakowania oraz/lub transportu winę ponosi Wykonawca. 4. Dostawa odrębnie każdego samochodu, opisanego w załączniku nr 4 do SWZ musi zostać zrealizowana do określonych w dokumentach zamówienia jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej.
Menge: 4 Stück