2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia pracowni przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozmieszczeniem i instalacją wyposażenia pracowni przedmiotów zawodowych w ZSP nr 2 w Jarocinie w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki". 2. Dostawa o której mowa w pkt 1 obejmuje następujące pracownie przedmiotów zawodowych w ZSP nr 2 w Jarocinie: – pracownię automatyki i STEM, – pracownię budowy pojazdów samochodowych, – pracownię CNC, – pracownię diagnostyki pojazdów samochodowych, – pracownię elektroniczną, – pracownię elektryczną, – pracownię fryzjerską, – pracownię kosmetyczno-fryzjerską, – pracownię mechaniki pojazdowej, – pracownię maszyn i urządzeń elektrycznych, – pracownię mechatroniki samochodowej, – pracownię napraw nadwozi. 3. Zamówienie zostało podzielone na 5 części: Cz. I – Techniczne wyposażenie warsztatów Cz. II – Sprzęt komputerowy Cz. III – Sprzęt elektroniczny Cz. IV – System diagnostyczny Cz. V – Wyposażenie pracowni fryzjerskiej i kosmetycznej 4. Zakres szczegółowy przedmiotu zamówienia dla Cz. I – V został określony odpowiednio w Zał. nr 1 – 5 do SWZ. 5. Przedmiot zamówienia opisany w Zał. nr 1 – 5 do SWZ musi być: – fabrycznie nowy, – wolny od wad, – nie noszący znamion użytkowania, – w pełni sprawny technicznie, – dostarczony przez Wykonawcę na własny koszt, łącznie z opakowaniem, transportem, rozładunkiem oraz ubezpieczeniem, na następujący adres: ZSP nr 2 w Jarocinie, ul. Franciszkańska 2, 63-200 Jarocin, – dostarczony przez Wykonawcę wraz z niezbędną dokumentacją wskazaną w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, – rozmieszczony oraz zainstalowany w ZSP nr 2 w Jarocinie, ul. Franciszkańska 2, 63-200 Jarocin. 6. Przedmiot zamówienia w Cz. I – V będzie wykonany w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Zakup wyposażenia pracowni przedmiotów zawodowych w ZSP nr 2 w Jarocinie w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki"”. 7. Przedmiot zamówienia w Cz. I – V współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu pn. „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki” nr FEWP.05.01-IZ.00-0043/23-00, Priorytetu 05 „Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR)” Działania 05.01 „Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 oraz ze środków Powiatu Jarocińskiego. 8. Określone w Zał. nr 1 – 5 do SWZ wymagania są wymaganiami minimalnymi. Zam. dopuszcza zaoferowanie wyposażenia o lepszych parametrach. 9. Do użytych w Zał. nr 1 – 5 do SWZ słów określających znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę dodaje się w każdym miejscu wyrazy: „lub równoważne”. 10. Ewentualne wskazanie w Zał. nr 1 – 5 do SWZ znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wyk. ma jedynie charakter wzorcowy (przykładowy) i dopuszczone jest składanie ofert zawierających rozwiązania równoważne, produkty równoważne, które spełniają wszystkie minimalne wymagania techniczne, jakościowe, funkcjonalne i użytkowe wymienione w dokumentach zamówienia. 11. Ilekroć w Zał. nr 1 – 5 do SWZ przedmiot zamówienia został opisany przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych to Zamawiający dodaje w każdy miejscu wyrazy „lub równoważne” i dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 12. Wyk., który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zam. w Zał. nr 1 – 5 do SWZ, jest obowiązany udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych śr. dowodowych, o których mowa w art. 104 – 107 ustawy PZP, np. stosownych opisów technicznych i/lub funkcjonalnych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia oraz że dostawa lub usługa, spełniają wymagania dot. wydajności lub funkcjonalności określone przez Zam. 13. Jeżeli Wyk. nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych śr. dowodowych lub złożone przedmiotowe śr. dowodowe będą niekompletne, Zam. zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy PZP, wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 14. Zam. podzielił przedmiot zamówienia na 5 części z możliwością składania ofert częściowych. 15. Zam. dopuszcza możliwość składania ofert częściowych zgodnie z wymienionymi częściami. Wyk. może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. 16. Zam. nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 17. Zam. nie przewiduje w Cz. I – V rozliczenia w walutach obcych. 18. Zam. nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia w Cz. I – V. 19. Zam. nie dopuszcza do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w Cz. I – V Wykonawców, Wyk. wspólnie ubiegających się o udz. zam. oraz Podwykonawców pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 20. Zam. dopuszcza w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w Cz. I – V dostawy (produkty) pochodzące z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 21. Produkty oraz urządzenia będące przedmiotem zamówienia w Cz. I – V muszą posiadać oznakowanie CE (chyba że szczegółowe przepisy stanowią inaczej). 22. Opis przedmiotu zamówienia w Cz. I – V nie uwzględnia wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych uwagi na charakter przedmiotu zamówienia. 23. Zam. nie przewiduje w Cz. I - V udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP. 24. Wszelkie dokumenty złożone wraz z ofertą w języku obcym powinny być złożone z tłumaczeniem na język polski.
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.9.2026.GM1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 42637200 Werkzeugmaschinen zum Ausbohren von Metall, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 34326200 Wagenheber, 38410000 Zählinstrumente, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 44510000 Werkzeug, 31211310 Sicherheitsausschalter, 31214100 Schalter, 31681100 Elektrische Kontakte, 38621000 Lichtwellenleitergeräte, 34911100 Handwagen, 31153000 Gleichrichter, 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 39713430 Staubsauger, 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte, 42413000 Wagenheber und Hebevorrichtungen für Fahrzeuge, 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 42664100 Schmelzvorrichtungen für Kunststoffe, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 38652100 Vorführgeräte, 30232110 Laserdrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 37315000 Elektrisch verstärkte Musikinstrumente, 30237240 Webkamera, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 30231300 Bildschirme, 32322000 Multimediaausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32344200 Funkempfänger, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 33124110 Diagnostiksysteme, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 39151000 Diverse Möbel, 39113100 Sessel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 39712200 Geräte zur Haarpflege, 33100000 Medizinische Geräte, 31110000 Elektromotoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Techniczne wyposażenie warsztatów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozmieszczeniem i instalacją wyposażenia pracowni przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki". 2. Część I – Techniczne wyposażenie warsztatów. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.9.2026.GM1 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 42637200 Werkzeugmaschinen zum Ausbohren von Metall, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 34326200 Wagenheber, 38410000 Zählinstrumente, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 44510000 Werkzeug, 31211310 Sicherheitsausschalter, 31214100 Schalter, 31681100 Elektrische Kontakte, 31110000 Elektromotoren, 38621000 Lichtwellenleitergeräte, 34911100 Handwagen, 31153000 Gleichrichter, 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 39713430 Staubsauger, 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte, 42413000 Wagenheber und Hebevorrichtungen für Fahrzeuge, 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 42664100 Schmelzvorrichtungen für Kunststoffe
Menge: 200 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt komputerowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozmieszczeniem i instalacją wyposażenia pracowni przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki". 2. Część II - Sprzęt komputerowy. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.9.2026.GM1 - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 38652100 Vorführgeräte, 30232110 Laserdrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 37315000 Elektrisch verstärkte Musikinstrumente, 30237240 Webkamera, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 30231300 Bildschirme, 32322000 Multimediaausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung
Menge: 113 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt elektroniczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozmieszczeniem i instalacją wyposażenia pracowni przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki". 2. Część III - Sprzęt elektroniczny. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.9.2026.GM1 - Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32344200 Funkempfänger, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Menge: 32 Stück
Los: LOT-0005
Titel: System diagnostyczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozmieszczeniem i instalacją wyposażenia pracowni przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki". 2. Część IV - System diagnostyczny. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określa Załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.9.2026.GM1 - Część IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme, 38548000 Fahrzeugarmaturen
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Wyposażenie pracowni fryzjerskiej i kosmetycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozmieszczeniem i instalacją wyposażenia pracowni przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie jarocińskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki". 2. Część V - Wyposażenie pracowni fryzjerskiej i kosmetycznej. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określa Załącznik nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: A-ZPI.272.2.9.2026.GM1 - Część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel, 39113100 Sessel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 39712200 Geräte zur Haarpflege, 33100000 Medizinische Geräte
Menge: 627 Stück