See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mantelfoon
Beschreibung: Deze aanbesteding gaat over het inrichten en het op een professionele wijze bemensen van het Rotterdamse mantelzorgsteunpunt Mantelfoon. Mantelfoon is een telefonisch steunpunt dat 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar is voor mantelzorgers voor een luisterend oor, informatie en advies. Met Mantelfoon wil de Aanbestedende Dienst ertoe bijdragen dat mantelzorgers zich voldoende ondersteund, gewaardeerd en gefaciliteerd voelen. Mantelfoon dient daarbij een knooppunt te zijn in het stedelijke netwerk voor mantelzorgondersteuning en te fungeren als kenniscentrum over Mantelzorg in de stad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbestedingsprocedure is een procedure voor sociale en andere specifieke diensten van Bijlage XIV van de Aanbestedingswet 2012 (Aw).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000