See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa naprawy trzech żurawi hydraulicznych D-35 zamontowanych na gąsienicowych wozach zabezpieczenia technicznego WZT-2 -dla 4WOG, z podziałem na 3 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegające na naprawie trzech żurawi hydraulicznych D-35 zamontowanych na gąsienicowych wozach zabezpieczenia technicznego WZT-2 – dla 4WOG Gliwice, z podziałem na trzy części: część nr 1: WZT-2 o nr rej. UBE 8276. część nr 2: WZT-2 o nr rej. UA 0492T. część nr 3: WZT-2 o nr rej. UBE 8338. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1-3 • załącznik nr 3 – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-3, Wszystkie wymienione powyżej załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: dokonanie weryfikacji stanu technicznego oraz wykonania naprawy bieżącej żurawia hydraulicznego typu D-35 zamontowanego na gąsienicowym wozie zabezpieczenia technicznego WZT-2 o nr rej. UBE 8276.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1-3 • załącznik nr 3 – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-3, Wszystkie wymienione powyżej załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.44.2026 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zastrzega się możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, w zakresie zwiększenia zamówienia do 50% wartości zamówienia podstawowego dla wszystkich części.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: dokonanie weryfikacji stanu technicznego oraz wykonania naprawy bieżącej żurawia hydraulicznego typu D-35 zamontowanego na gąsienicowym wozie zabezpieczenia technicznego WZT-2 o nr rej. UA 0492T.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.44.2026 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: dokonanie weryfikacji stanu technicznego oraz wykonania naprawy bieżącej żurawia hydraulicznego typu D-35 zamontowanego na gąsienicowym wozie zabezpieczenia technicznego WZT-2 o nr rej. UBE 8338.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.44.2026 część 3