2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tomografu optycznego OCT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: • dostawa do SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, do poradni okulistycznej przy ul. Cegielnianej 8 w Warszawie, tomografu optycznego OCT; • instalacja tomografu optycznego OCT; • uruchomienie urządzenia; • szkolenie personelu medycznego oraz obsługa serwisowa urządzenia w okresie gwarancji.
Interne Kennung: 6/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001