2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimní stadion – rekonstrukce – vybavení (gastro vybavení bufetů)
Beschreibung: Jedná se o dodání gastro vybavení bufetů v 1. NP (bufety I., II., III.) a v 2. NP objektu Zimního stadionu v Opavě, a to v rozsahu a provedení dle zpracovaného nákresu a položkového rozpočtu určujícího specifikaci a počet požadovaného vybavení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OŘ/D/004/26