486143-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Elektrofahrzeuge – Furnizare produse și realizarea operațiunilor cu titlu accesoriu necesare implementării componentelor de transport public electric și digitalizat în cadrul proiectului „Alternative Sustenabile pentru Transportul Local în Orașul Corabia”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare produse și realizarea operațiunilor cu titlu accesoriu necesare implementării componentelor de transport public electric și digitalizat în cadrul proiectului „Alternative Sustenabile pentru Transportul Local în Orașul Corabia”
Beschreibung: Obiectul contractului il reprezinta Furnizare produse și realizarea operațiunilor cu titlu accesoriu necesare implementării componentelor de transport public electric și digitalizat în cadrul proiectului „Alternative Sustenabile pentru Transportul Local în Orașul Corabia” , respectiv: - Lotul 1 – Furnizare microbuze electrice pentru transport public local - Lotul 2 – Furnizare stații de încărcare rapidă pentru microbuzele electrice - Lotul 3 – Furnizare sistem integrat ITS/e-ticketing Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 Numar zile pana la care se va raspunde la clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 11
Interne Kennung: 4716810_2026_PAAPD1631589
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Furnizare microbuze electrice pentru transport public local
Beschreibung: Furnizarea a 2 microbuze electrice noi, categoria M2 și/sau M3, destinate prestării serviciului de transport public local de călători în Orașul Corabia, inclusiv operațiunile cu titlu accesoriu prevăzute în Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -Furnizare stații de încărcare rapidă pentru microbuzele electrice
Beschreibung: Furnizarea, montajul, instalarea, configurarea, testarea și punerea în funcțiune a 4 stații de încărcare rapidă DC, destinate încărcării microbuzelor electrice utilizate pentru prestarea serviciului de transport public local, confom Caietului de Sarcini
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
Los: LOT-0003
Titel: -Furnizare sistem integrat ITS/e-ticketing-
Beschreibung: Furnizarea, instalarea, configurarea, testarea și punerea în funcțiune a unui sistem integrat ITS/e-ticketing, dimensionat pentru cele 2 microbuze electrice achiziționate prin proiect și pentru operarea serviciului de transport public local, inclusiv echipamentele hardware și software, echipamentele îmbarcate, infrastructura de taxare și validare, sistemele de monitorizare, dispecerizare și informare a călătorilor și celelalte operațiuni cu titlu accesoriu prevăzute în Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten