2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu miksowania w zakresie technologii dźwięku Dużej Sceny Teatru Polskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu miksowania w zakresie technologii dźwięku Dużej Sceny polegającej na zakupie i dostawie nowoczesnej cyfrowej konsolety fonicznej dedykowanej do pracy w teatrze i służącej do obsługi najbardziej wymagających produkcji koncertowych, teatralnych i telewizyjnych, zapewniającej bezkompromisową jakość dźwięku, moc obliczeniową oraz zaawansowane narzędzia do przetwarzania sygnału audio. W ramach zamówienia zakupiona i dostarczona zostanie także wspomagająca, małoformatowa konsoleta cyfrowa – mikser mobilny, zestaw interface-ów światłowodowych, licencje oprogramowania, karty dźwiękowe oraz skrzynie transportowe. Zamówienie obejmuje wykonanie instalacji kablowej w obrębie Dużej Sceny, dostawę i instalację niezbędnych przetworników typu stagebox kompatybilnych z konsoletą FOH, konwerterów protokołów cyfrowych, przełączników sieciowych oraz zewnętrznych wtyczek programowych dedykowanych do pracy na żywo, a także systemu autonomicznych i automatycznych przełącznic światłowodowych, opisywanych dalej jako „System” dostarczany na potrzeby Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w treści ZAŁĄCZNIKA NR 3 DO SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DAG.320.1.2026.DC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32342400 Akustische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121420 Digitale Sender
5. Los
Los: LOT-0001