2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DLA GMINNEJ STOŁÓWKI W IZABELINIE W ROKU 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Gminnej Stołówki w Izabelinie na rok 2026, w podziale na 8 części zamówienia: 1) Część 1 - Jaja; 2) Część 2 - Warzywa, owoce, kiszonki; 3) Część 3 - Mięso i wędliny; 4) Część 4 - Ryby i mrożonki; 5) Część 5 - Nabiał i przetwory mleczne; 6) Część 6 - Wyroby garmażeryjne; 7) Część 7 - Pieczywo i wyroby cukiernicze; 8) Część 8 - Różne produkty spożywcze. 2. Zestawienie przewidywanych ilości asortymentu oraz wymagania dla poszczególnych artykułów spożywczych zostaną określone w załączonym do SWZ opisie przedmiotu zamówienia. Ilości podane w zestawieniu są szacowane przez zamawiającego na podstawie zużycia za poprzedni okres funkcjonowania Stołówki. Faktyczne ilości artykułów spożywczych do dostarczenia będą zależne od bieżącego zapotrzebowania Stołówki.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse