486157-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrizität – Sdružené dodávky elektrické energie formou postupného nákupu pro období dodávky 2026-2027 pro společnost Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSdružené dodávky elektrické energie formou postupného nákupu pro období dodávky 2026-2027 pro společnost Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: - fyzická dodávka elektrické energie do odběrných míst zadavatele (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat elektrickou energii z elektrizační soustavy, - přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění a ve smyslu vyhlášky Energetického regulačního úřadu č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, zásadách tvorby cen za činnost operátora trhu s elektřinou a provedení některých dalších ustanovení energetického zákona, v platném znění a dalších prováděcích vyhlášek k tomuto zákonu v platném znění, - zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, - zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny elektrické energie. Místo plnění: Odběrná místa zadavatele Odběrná místa elektrické energie zadavatele z napěťové hladiny VN a NN v celkovém počtu 143 a v celkovém množství dodávky cca 4 818 MWh/rok, pro období dodávky 01.01.2026 – 31.12.2027 cca 9 636 MWh: a) napěťová hladina NN – odběrná místa v počtu 133 a v celkovém množství 1 420 MWh (tj. cca 710 MWh/rok), b) napěťová hladina VN – odběrná místa v počtu 10 a v celkovém množství 8 216 MWh (tj. cca 4 108 MWh/rok). Bližší informace k odběrným místům jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ EE 2026-2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZ důvodu provozních potřeb může zákazník v průběhu smluvního období počet měřících nebo odběrných míst změnit, a to jak zrušením stávajících, tak zřízením nových odběrných míst (případně i přepisem odběrných míst z jiného subjektu). V případech zrušení odběrného místa u zákazníka, zejména z důvodu převodu vlastnických práv k odběrnému místu, odstranění odběrného místa, demolice, zničení živelnou pohromou, je zákazník oprávněn ukončit smluvní vztah s vybraným dodavatelem k danému odběrnému místu nejpozději do 30 dnů ode dne oznámení dodavateli o zrušení odběrného místa, a to bez nároku na finanční kompenzaci. V případě připojení nového odběrného místa je obchodník povinen zahájit dodávky dle podmínek uvedených v této smlouvě, pokud se smluvní strany písemně nedohodnou jinak.