See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract toegangs- en beveiligingssystemen
Beschreibung: Raamovereenkomst van 4 jaar voor levering, installatie, ombouwen en onderhoud van de toegangscontrole , inbraakbeveiligings- en camerabewakingssystemen en bijhorende data-gerelateerde diensten. Via deze raamovereenkomst wenst de Vrije Universiteit Brussel haar huidige systemen operationeel te houden en mogelijks uit te breiden in functie van renovatie, nieuwbouw , wettelijke-, operationele of veiligheidsvereisten. Leveringsplaats: Diverse campussen van de Vrije Universiteit Brussel De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Toegangscontrole” Dit perceel betreft de continuering van de bestaande operationele toegangscontrolesystemen Salto, I-Protect en Simons-Voss op de campussen van de Vrije Universiteit Brussel. Met het oog op het tot stand brengen van een uniform toegangssysteem waarbij de medewerker eenvoudig en transparant toegang kan verkrijgen tot het patrimonium. Perceel 2 “Inbraakbeveiliging” Dit perceel betreft het installeren en beheren van inbraaksystemen van het type Vanderbilt om verdachte bewegingen of activiteiten in diverse ruimtes te detecteren. Deze ruimtes worden met contactsensoren en bewegingsmelders uitgerust en zullen (buiten werkingstijden) enkel toegankelijk zijn voor geautoriseerde personen via een persoonlijke code. Perceel 3 “Camerabewaking” Dit perceel betreft het installeren en beheren van bewakingscamera’s en de benodigde hardware en beheers software. Ondersteuning bewakingsdiensten en integratie met andere beveiligingssystemen (o.a. inbraak) staat hier voorop. Perceel 4 “Slagbomen” Onderhoud, vernieuwing en aanleg van toegangscontrolesystemen voor voertuigen d.m.v. het plaatsen van slagbomen aan de toegangswegen en integratie met toegangscontrole en parkeermanagement op de verschillende campussen.
Interne Kennung: PPP0NS-821/5267/VUB/2025/DI/SEC/TC1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Toegangscontrole
Beschreibung: Dit perceel betreft de continuering van de bestaande operationele toegangscontrolesystemen Salto, I-Protect en Simons-Voss op de campussen van de Vrije Universiteit Brussel. Met het oog op het tot stand brengen van een uniform toegangssysteem waarbij de medewerker eenvoudig en transparant toegang kan verkrijgen tot het patrimonium.
Interne Kennung: VUB/2025/DI/SEC/TC1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Los: LOT-0002
Titel: Inbraakbeveiliging
Beschreibung: Dit perceel betreft het installeren en beheren van inbraaksystemen van het type Vanderbilt om verdachte bewegingen of activiteiten in diverse ruimtes te detecteren. Deze ruimtes worden met contactsensoren en bewegingsmelders uitgerust en zullen (buiten werkingstijden) enkel toegankelijk zijn voor geautoriseerde personen via een persoonlijke code.
Interne Kennung: VUB/2025/DI/SEC/TC1_2
Haupteinstufung (cpv): 31625300 Einbruchmeldeanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625300 Einbruchmeldeanlagen
Los: LOT-0003
Titel: Camerabewaking
Beschreibung: Dit perceel betreft het installeren en beheren van bewakingscamera’s en de benodigde hardware en beheers software. Ondersteuning bewakingsdiensten en integratie met andere beveiligingssystemen (o.a. inbraak) staat hier voorop.
Interne Kennung: VUB/2025/DI/SEC/TC1_3
Haupteinstufung (cpv): 32235000 Betriebsüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32235000 Betriebsüberwachungssystem
Los: LOT-0004
Titel: Slagbomen
Beschreibung: Onderhoud, vernieuwing en aanleg van toegangscontrolesystemen voor voertuigen d.m.v. het plaatsen van slagbomen aan de toegangswegen en integratie met toegangscontrole en parkeermanagement op de verschillende campussen.
Interne Kennung: VUB/2025/DI/SEC/TC1_4