See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170 v úseku Plzeň hl.n. - Klatovy II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170 v úseku Plzeň hl.n. - Klatovy II.“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Plzeň hl.n. - Klatovy po dobu trvání rámcové dohody v předpokládaném termínu od 29. 06. 2026 do 17. 07. 2026.
Interne Kennung: VZ0243049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001