2. Verfahren
Verfahren
Titel: REAGENTŲ IR EKSPLOATACINIŲ MEDŽIAGŲ BIOCHEMINIŲ IR IMUNOLOGINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI BEI ANALIZATORIŲ ĮSIGIJIMO PANAUDOS BŪDU
Beschreibung: Reagentai ir eksploatacinės medžiagos biocheminių ir imunologinių tyrimų atlikimui (toliau – prekės, tyrimai, pirkimo objektas) bei analizatorių įsigijimas panaudos būdu (toliau – įranga). Analizatorių panaudai: 1 vnt. biochemijos analizatorius ir 1 vnt. imunologijos analizatorius, kurie sudaro 1 sistemą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0