See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBFM-programma Scholen van Vlaanderen - Perceel 2: gunningsfase
Beschreibung: Dit is het bestek voor de gunningsfase van DBFM-programma Scholen van Vlaanderen - Perceel 2 waarmee de aanbestedende overheid beoogt om een private partner aan te duiden voor de op te richten DBFM-vennootschap, die verantwoordelijk zal zijn voor de realisatie van een scholenbouwprogramma.
Interne Kennung: AGION-SVV_GF_F02_nr2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AGION-SVV_GF_F02_nr2 - 1
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de realisatie van het tweede DBFM-programma Scholen van Vlaanderen (perceel 2).
Interne Kennung: 1