2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen kolken en lijngoten
Beschreibung: Reinigen en onderhouden van het systeem van kolken en lijngoten op een zodanige wijze dat er geen verstoppingen of verstoringen optreden als gevolg van groenafval (onder andere blad en bloesem) Totale systeem van kolken en lijngoten binnen de gemeente, waarbij drie jaarrondes uitgevoerd dienen te worden
Interne Kennung: 2026-9612-BU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de opdracht