486228-2026 - Wettbewerb
Lettland – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Informācijas tehnoloģiju vides un datu izvērtējums Izglītības kvalitātes monitoringa sistēmas (IKM sistēmas) rīku un procesu tālākai attīstībai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informācijas tehnoloģiju vides un datu izvērtējums Izglītības kvalitātes monitoringa sistēmas (IKM sistēmas) rīku un procesu tālākai attīstībai
Beschreibung: Informācijas tehnoloģiju vides un datu izvērtējums Izglītības kvalitātes monitoringa sistēmas (IKM sistēmas) rīku un procesu tālākai attīstībai
Interne Kennung: IZM 2026/10/AK/AIKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: IZM 2026/10/AK/AIKA
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
5. Daļa
Daļa: LOT-0000