486229-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Holzfällung – Servicii de exploatare forestiera si transport lemn fasonat Directia Silvica Maramures
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de exploatare forestiera si transport lemn fasonat Directia Silvica Maramures
Beschreibung: Conform caietului de sarcini :Servicii de exploatare care consta in > -doborat , sectionat, adunat, scos apropiat in platforma primara, fasonat lemn foc in mst, curatirea parchetelor (daca este cazul), conform OM 1540/2011 cu modificarile si completarile ulterioare sortarea masei lemnoase in platforma primara pe tasoane si servicii de transport masa lemnoasa.Autoritatea contractantă va răspunde in mod clar si compet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 11 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numarul zilelor pana la care se pot solicita clarificari este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit.
Interne Kennung: 138MMC279_26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1/P 215 SR/OS BAIA SPRIE
Beschreibung: Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2/P 214 SR/OS BAIA SPRIE
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3/P 198 SR/OS BAIA SPRIE
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT 4/P 193 SR/OS BAIA SPRIE
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT 5/P 2158 SR/OS BAIA SPRIE
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: LOT 6/P 1 SR/OS SIGHET
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: LOT 7/P 15 P2/OS SIGHET
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: LOT 8/P 632 PR/OS SIGHET
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: LOT 9/P 693 SR/OS SIGHET
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: LOT 10/P 1057 S 2/OS GROSII TIBLESULUI
Beschreibung: Servicii de exploatare forestiera
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: LOT 11/P 1081 P 2/OS GROSII TIBLESULUI
Beschreibung: Servicii de exploatare forestiera si transport lemn fasonat
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: LOT 12/P 481 PR-R/OS TAUTII MAGHERAUS
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: LOT 13/P 280 CSV/OS TAUTI MAGHERAUS
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: LOT 14/P 574 IG/OS TAUTII MAGHERAUS
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: LOT 15/P 577 IG/OS TAUTII MAGHERAUS
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: LOT 16/P 585 SR/OS TAUTII MAGHERAUS
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: LOT 17/P 581 SR/OS TAUTII MAGHERAUS
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: LOT 18/P 584 SR/OS TAUTII MAGHERAUS
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: LOT 19/P 589 SR/OS TAUTII MAGHERAUS
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: LOT 20/P 2172 SR/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: LOT 21/P 2173 SR/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: LOT 22/P 2195 SR/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: LOT 23/P 2196 SR/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: LOT 24/P 2205 IG/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: LOT 25/P 2206 IG/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: LOT 26/P 2207 IG/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: LOT 27/P 2208 IG/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: LOT 28/P 2209 IG/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: LOT 29/P 2210 IG/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: LOT 30/P 2211 IG/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: LOT 31/P 9047 SR/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: LOT 32/P 9048 SR/OS SOMCUTA
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: LOT 33/P 46 PR-R/OS MARA
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: LOT 34/P 33 PR-R/OS MARA
Interne Kennung: 34