486247-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem (w zależności od Części) wyposażenia pracowni do celów edukacyjnych i dydaktycznych dla Technikum nr 3 w Malborku, Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku. Projekt pn. „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie malborskim” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działanie 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 osobnych Części.
Vorherige Bekanntmachung319578-2026
Interne KennungZP.272.18.2026.MS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 30237240 Webkamera, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32413100 Router für Netzwerke, 37453300 Disken, 38520000 Scanner, 39162110 Lehrbedarf, 44510000 Werkzeug, 48823000 Dateiverwalter, 39162110 Lehrbedarf, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48823000 Dateiverwalter, 39162110 Lehrbedarf, 44510000 Werkzeug, 44512930 Werkzeugträger, 44512940 Werkzeugsätze, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 38300000 Messinstrumente, 38410000 Zählinstrumente, 30231320 Tastbildschirme, 32323500 Video-Überwachungssystem, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras
5. Los
LosLOT-0001
Titel3 Pracownie dydaktyczne w Technikum nr 3 w Malborku
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 10 do SWZ
Interne Kennung3