2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu RTG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest w szczególności: • dostawa aparatu RTG do SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, do pracowni RTG przy ul. Cegielnianej 8 w Warszawie; • instalacja aparatu RTG; • uruchomienie urządzenia; • szkolenie personelu medycznego oraz obsługa serwisowa urządzenia w okresie gwarancji; • adaptacja pomieszczenia, w którym ma być zainstalowany aparat RTG; • demontaż i utylizacja aparatu RTG obecnie używanego przez Zamawiającego; • zintegrowanie systemów urządzenia z systemami informatycznymi Zamawiającego, w szczególności systemem RIS/PACS
Interne Kennung: 5/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33111000 Röntgengeräte, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest w szczególności: • dostawa aparatu RTG do SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, do pracowni RTG przy ul. Cegielnianej 8 w Warszawie; • instalacja aparatu RTG; • uruchomienie urządzenia; • szkolenie personelu medycznego oraz obsługa serwisowa urządzenia w okresie gwarancji; • adaptacja pomieszczenia, w którym ma być zainstalowany aparat RTG; • demontaż i utylizacja aparatu RTG obecnie używanego przez Zamawiającego; • zintegrowanie systemów urządzenia z systemami informatycznymi Zamawiającego, w szczególności systemem RIS/PACS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33111000 Röntgengeräte, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 45400000 Baufertigstellung