486267-2026 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Správa a rozvoj ekonomického systému Horské služby ČR pro rok 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpráva a rozvoj ekonomického systému Horské služby ČR pro rok 2026
BeschreibungPředmětem plnění je zajištění správy a rozvoje ekonomického systému Horské služby ČR
Interne KennungVZ0249276
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje právo použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí dodatečných služeb, které by se objevily v průběhu plnění smlouvy, vybraným dodavatelem, v maximálním rozsahu 50 člověkodní a v maximálním trvání do 30. 09. 2027.