2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Dranken en Koude Drankenvoorziening
Beschreibung: • Perceel 1: de levering en fullservice van koopautomaten voor Warme Drankenvoorzieningen, inclusief onderhoud en levering van ingrediënten; • Perceel 2: de levering en fullservice van flex-lease automaten voor Koude Drankenvoorzieningen (o.a. vitamine water dispenser, waterdispenser), inclusief onderhoud en levering van ingrediënten met de mogelijkheid tot overname/koop van de automaten na de oorspronkelijke contractduur van 2 jaar. Perceel 1: € 1.900.000 per jaar, € 15.000.000 voor de totale looptijd en de maximale opdrachtwaarde bedraagt € 22.500.000. Perceel 2: € 700.000 per jaar, € 5.600.000 voor de totale looptijd en de maximale opdrachtwaarde bedraagt € 8.400.000. Alle bedragen zijn exclusief btw.
Interne Kennung: WDKD2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iedere belangstellende Ondernemer mag inschrijven op deze Aanbesteding We hebben gekozen voor een openbare procedure. Dit geeft alle potentiële Inschrijvers voldoende tijd en mogelijkheid om een kwalitatief goede Inschrijving in te dienen en zorgt ervoor dat de hele markt de kans krijgt in te schrijven. Deze keuze is hoofdzakelijk gebaseerd op: • omvang van de opdracht; • transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en de Inschrijvers; • aantal potentiële Inschrijvers; • gewenst eindresultaat; • complexiteit van de opdracht; • type van de opdracht en het karakter van de markt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 15861000 Kaffee, 15862000 Kaffee-Ersatz, 15981000 Mineralwasser, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Warme Dranken
Beschreibung: de levering en fullservice van koopautomaten voor Warme Drankenvoorzieningen, inclusief onderhoud en levering van ingrediënten De verwachte opdrachtwaarde bedraagt circa € 1.900.000 per jaar en € 15.000.000 voor de totale looptijd. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 22.500.000. Alle bedragen zijn exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 42968100 Getränkeautomaten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: wanneer er sprake is van gewijzigde gebruikersbehoeften of omvang
Los: LOT-0002
Titel: Koude Dranken voorziening
Beschreibung: de levering en fullservice van flexlease automaten voor Koude Dranken voorziening (o.a. vitamine waterdispenser, waterdispenser), inclusief onderhoud en levering van ingrediënten met mogelijkheid tot overname/koop na de oorspronkelijke contractduur van 2 jaar. De verwachte opdrachtwaarde bedraagt circa € 700.000 per jaar en € 5.400.000 voor de totale looptijd. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 8.400.000. Alle bedragen zijn exclusief btw.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten