486314-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Gase – Dostawa transport (gazów medycznych i technicznych) wraz z dzierżawą butli
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa transport (gazów medycznych i technicznych) wraz z dzierżawą butli
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, transport (gazów medycznych i technicznych) wraz z dzierżawą butli –z możliwością składania ofert częściowych pakiety nr 1-11, zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung274738-2025
Interne KennungWSS SP ZOZ DZP 382.26.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.26.2025, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych: 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo- cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ – dla każdego z pakietów, na który Wykonawca składa ofertę; 4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 5) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 6) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungDostawa mieszaniny tlenu medycznego i podtlenku azotu wraz z dzierżawą butli
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungDostawa azotu ciekłego
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungDostawa helu wraz z dzierżawą butli
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungDostawa tlenu medycznego gazowego wraz z dzierżawą butli
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungDostawa mieszaniny gazów wraz z dzierżawą butli
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungDostawa powietrza syntetycznego, powietrza sprężonego, acetylenu technicznego, tlenu technicznego, sprężonego powietrza oraz mieszanki 90% argonu i 10% dwutlenku węgla wraz z dzierżawą butli
Haupteinstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungDostawa Helium
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
BeschreibungDostawa Argonu