2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI OI Most - 2025 až 2027 - 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží.
Interne Kennung: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI OI Most - 2025 až 2027 - 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v inflační doložce, přičemž podmínky předmětné změny závazku jsou blíže konkretizovány v závazném vzoru návrhu Rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 1a zadávací dokumentace. Dále je ve vzorech návrhů rámcových dohod definována možnost změny ceny nafty. Ceny nafty budou brány dle cen ČSÚ, dostupných na internetových stránkách: https://www.czso.cz/csu/czso/setreni-prumernych-cen-vybranych-vyrobku-pohonne-hmoty-a-topne-oleje-casove-rady