See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: aanstelling van een erkende archeoloog voor het uitvoeren van archeologische opgravingen te Vlamertinge en Voormezele
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 0100/2025/062
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0100/2025/062 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen