See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach rozbudowy systemu nagłośnienia Głównej Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
5. Los
Los: LOT-0001