2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK I URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH
Beschreibung: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych,których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 (A,B) do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z zapisami w projektach umów - załącznik nr 3 (A,B) do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych” – Służba Łączności
Beschreibung: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych, których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 (A) do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z zapisami w projekcie umowy - załącznik nr 3 (A) do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy pzp. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 100% ogólnej ilości zamówienia podstawowego w sytuacji wyczerpania kwoty, przeznaczonej na realizację zamówienia podstawowego, o której mowa w § 5 ust. 1 umowy. 2. Skorzystanie z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie oraz poprzez formularze zamówienia. 3. Prawo opcji, o którym mowa w ust. 1. realizowane będzie: 1) na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 2) ceny jednostkowe materiałów eksploatacyjnych w ramach prawa opcji będą takie same jak zamówienia podstawowego; 3) termin uruchomienia prawa opcji nastąpi w momencie zaistnienia takiej potrzeby do dnia 30.11.2026 r. 4. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących” – Sekcja Wychowawcza
Beschreibung: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych, których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 (B) do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z zapisami w projekcie umowy - załącznik nr 3 (B) do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji w części II.