See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Een nieuw waternetwerk voor drinkwater en waterkracht creëren ter vervanging van de oude huidige installatie.
Beschreibung: Aanleg van een nieuw waternetwerk op de locatie JRC-Geel met één lus voor drinkwater en een afzonderlijke lus voor brandkranen (brandblusinstallatie).
Interne Kennung: EC-JRC/GEE/2026/OP/3686-PIN
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen