48644-2025 - Ergebnis
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2025 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2025 roku”, w podziale na części. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zestawienie artykułów zawierają załączniki do opisu przedmiotu zamówienia dla każdej części odrębnie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Goślicach w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Goślicach w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 2.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 3.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 4.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 5.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 6.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 7.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w 2025 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 8.