See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz 101 ust. 4 Pzp, jednakże podane przez zamawiającego wymagania oraz parametry techniczne określające przedmiot zamówienia są warunkami minimalnymi, których spełniania zamawiający będzie oczekiwał. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych stosownie wraz z ich opisem lub normami
Interne Kennung: 257/2025/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - „Zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - „Zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie”
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - „Zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie”
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - „Zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie”
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - „Zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie”
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - „Zakup i dostawa laptopów dla administracji Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie”
Interne Kennung: Część 6