486450-2026 - Wettbewerb
Estland – Kraftfahrzeuge – PPA mitmeotstarbelise sõiduki soetamine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PPA mitmeotstarbelise sõiduki soetamine
Beschreibung: Riigihanke esemeks on ühe mitmeotstarbelise sõiduki soetamine. Eseme täpsem kirjeldus on tehnilises kirjelduses. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310686-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000