2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koncepční kreativní práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem zahrnující přípravu, navrhování a grafické (kreativní) ztvárnění tiskových, elektronických, rozhlasových a audiovizuálních podkladů, včetně jejich textového a grafického zpracování.
Interne Kennung: 26_ZAKÁZKA/07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka Dodavatel bude oprávněn navýšit ceny uvedené v příloze č. 2 rámcové dohody (příloha č. 4 zadávací dokumentace) o procento odpovídající míře inflace pro předchozí kalendářní rok podle oficiálních údajů Českého statistického úřadu, v případě, že procento odpovídající míře inflace překročí 2 %. Bližší podrobnosti jsou stanoveny v čl. V. odst. 14. rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.