2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernisering gebouwbeheersysteem en verlichting gemeentehuis Lansingerland
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, installeren, configureren, integreren, testen en opleveren van een nieuw gebouwbeheersysteem op basis van Priva Blue ID of gelijkwaardig en een nieuwe LED-verlichtingsinstallatie voor het gemeentehuis van Lansingerland, inclusief functionele integratie, documentatie, overdracht, garantie, nazorg en onderhoud. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1