486502-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego”. 2. Do zakresu przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i montaż urządzeń, mebli i pozostałego wyposażenia wyszczególnionego w załącznikach numer 2 i 3 wraz z wymaganymi instalacjami (ewentualnym dostosowaniem pomieszczenia, jeżeli zajdzie taka potrzeba) wraz z uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 3. Zaleca się aby Wykonawca po podpisaniu umowy dokonał oględzin miejsc do których dostarczane będą np. meble lub inne wyposażenie robione na wymiar w celu dokładnych pomiarów. Stosowne zapisy są w OPZ – zał. 3.
Interne KennungPN/10/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192100 Medizinische Betten, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001