2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování informačního systému a poskytování technologické podpory
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - provozování informačního systému (dále také „IS“) MěÚ Bruntál a městem zřizovaných příspěvkových organizací, - poskytování služeb základní technické podpory v rozsahu dle přílohy č. 3 ZD na: * agendy provozované MěÚ Bruntál (příloha č. 2a ZD), * agendy provozované příspěvkovými organizacemi zřizovanými městem Bruntál (příloha č. 2b ZD), * agendy, které zadavatel plánuje od 1. 1. 2027 (příloha č. 2c ZD), na základě Smlouvy o provozování IS a poskytování technologické podpory (dále také „smlouva“), která je přílohou č. 10 ZD. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje právo na poskytnutí dalších služeb v oblasti podpory IS, a to v době do 3 let ode dne uzavření smlouvy - blíže viz bod 3. 2. ZD.
Interne Kennung: VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Poskytnutí dalších služeb - blíže viz bod 3.2. zadávací dokumentace. Inflační doložka - blíže viz bod 9.1.2. zadávací dokumentace a návrh smlouvy, který je přílohou č. 10 ZD.