2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnowienie, dostawa oraz dokupienie licencji dla systemu klasy SIEM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie, dostawa oraz dokupienie licencji dla systemu klasy SIEM. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający odpowiednio podzielił przedmiot zamówienia na zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. 1) Zamówienie podstawowe obejmuje: a) zakup i dostawę licencji oraz pakietów wsparcia producenta rozwiązania dla licencji Splunk lub równoważnej, zgodnie z punktem 2.1 w OPZ, b) zakup i dostawę dodatkowych pakietów suportowych producenta wraz z zakupem dodatkowej licencji Splunk lub równoważnej, zgodnie z punktem 2.2 OPZ, c) zakup i dostawę subskrypcji Red Hat, zgodnie z punktem 2.3 w OPZ, d) zakup i dostawę serwisu dla serwerów, zgodnie z punktem 2.4 w OPZ, e) świadczenie Serwisu, zgodnie z punktem 2.5 w OPZ. ważnych od dnia 01.07.2026 lub od dnia podpisania Umowy, w zależności które zdarzenie wystąpi później, do dnia 30.06.2029, zgodnie z tabelą zawartą w OPZ. 2) Zamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje: rozbudowę Systemu o dodatkowe licencje/subskrypcje/pakiety suportowe producenta wraz ze świadczeniem usług Serwisu zgodnie z zakresem i limitem określonym w punkcie 2.6 w OPZ. Szczegółowe informacje dotyczące opcji, w tym zakres, termin skorzystania z tego uprawnienia przez Zamawiającego oraz zasady na jakich będzie się odbywała realizacja Opcji, zostały zawarte w PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 341926-2026
Interne Kennung: DZK/29/DC/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zastosował art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy PZP (Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72266000 Software-Beratung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0004
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje rozbudowę Systemu o dodatkowe licencje/subskrypcje/pakiety suportowe producenta wraz ze świadczeniem usług Serwisu zgodnie z zakresem i limitem określonym w punkcie 2.6 w OPZ. Szczegółowe informacje dotyczące opcji, w tym zakres, termin skorzystania z tego uprawnienia przez Zamawiającego oraz zasady na jakich będzie się odbywała realizacja Opcji, zostały zawarte w PPU. Zamawiający informuje, że prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach niniejszego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji, w całości lub w części, jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części Wykonawcy nie będzie przysługiwało dodatkowe wynagrodzenie, ani jakiekolwiek roszczenie.