486566-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fotokopierdienste – LF HK – Pronájem tiskáren a zajištění tiskových služeb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLF HK – Pronájem tiskáren a zajištění tiskových služeb
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je pronájem tiskáren včetně dodávky spotřebního materiálu, servisu, monitoringu, odečtů stavů, zajištění tiskových služeb a instalace nového tiskového serveru na dobu 60 měsíců a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79521000 Fotokopierdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungUKLFHK/524919/2026