2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenia majątkowe dla Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A. w Ostrowie Wielkopolskim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę ochrony ubezpieczeniowej (usługi ubezpieczeniowej) w zakresie: - ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, -ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, - ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, - ubezpieczenie maszyn i urządzeń od szkód elektrycznych, - ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii, - ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i użytkowania mienia (reżim deliktowy i kontraktowy), - ubezpieczenie maszyn budowlanych od wszystkich ryzyk. 2. Szczegółowy opis warunków zamówienia (ubezpieczenia) określono dla każdego ryzyka w załączniku nr 4 i 5 SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (PPU/wzór umowy) załącznik nr 2 SWZ. 3. Dane konieczne do ustalenia oceny ryzyka określono w załączniku nr 6 SWZ. Dane do oceny ryzyka i przedmiotu ubezpieczenia zawierają informacje o charakterze poufnym. Sposób dostępu do informacji poufnych oraz wymagania związane z ochroną poufnego charakteru informacji określono w § 3 ust. 3.3. SWZ. 4. Zamówienie obejmuje opcje. Zamawiający przewiduje w zamówieniu skorzystanie z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 PrZamPubl, polegającej na zmianie zakresu lub przedmiotu udzielanej ochrony ubezpieczeniowej, za dopłatą dodatkowej składki. Zamówienie opcjonalne zostało opisane w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: MZO/Ti/2025/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: PrZamPubl
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę ochrony ubezpieczeniowej (usługi ubezpieczeniowej) w zakresie: - ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, - ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, - ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, - ubezpieczenie maszyn i urządzeń od szkód elektrycznych, - ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii, - ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i użytkowania mienia (reżim deliktowy i kontraktowy), - ubezpieczenie maszyn budowalnych od wszystkich ryzyk. 2. Szczegółowy opis warunków zamówienia (ubezpieczenia) określono dla każdego ryzyka w załączniku nr 4 i 5 SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (PPU/wzór umowy) załącznik 2 SWZ. 3. Dane konieczne do ustalenia oceny ryzyka określono w załączniku nr 6 SWZ. Dane do oceny ryzyka i przedmiotu ubezpieczenia zawierają informacje o charakterze poufnym. Sposób dostępu do informacji poufnych oraz wymagania związane z ochroną poufnego charakteru informacji określono w § 3 ust. 3.3. SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w zamówieniu skorzystanie z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 PrZamPubl, polegającej na zmianie zakresu lub przedmiotu udzielanej ochrony ubezpieczeniowej, za dopłatą dodatkowej składki. Zamówienie opcjonalne zostało opisane w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający informuje, że zabezpieczy środki finansowe w budżecie wyłącznie na realizację zamówienia podstawowego i ta kwota zostanie podana przed terminem otwarcia ofert zgodnie z art. 222 ust. 4 PrZamPubl.