2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego - z prawem opcji , z podziałem na 12 zadań.
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego – z prawem opcji. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych: liczba części zamówienia – 12. część nr 1: Zadanie nr 1 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „BROTHER” część nr 2: Zadanie nr 2 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „CANON” część nr 3: Zadanie nr 3 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „EPSON” część nr 4: Zadanie nr 4 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „HP” część nr 5: Zadanie nr 5 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „KONICA MINOLTA” część nr 6: Zadanie nr 6 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „KYOCERA” część nr 7: Zadanie nr 7 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „LEXMARK” część nr 8: Zadanie nr 8 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „OKI” część nr 9: Zadanie nr 9 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „DEVELOP, PANTUM, RICOH, SAMSUNG, SHARP” część nr 10: Zadanie nr 10 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „XEROX” część nr 11: Zadanie nr 11 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „CREALITY, ZEBRA” część nr 12: Zadanie nr 12 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „RICOH”. Prawo opcji: Uwaga: Zamawiający zgodnie z art. 441 Ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2026r. poz. 793 ) zastrzega sobie możliwość na warunkach o których mowa w Prawie Opcji w zależności od bieżącego zapotrzebowania oraz otrzymania dodatkowych środków finansowych zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia poza zakres zamówienia podstawowego (gwarantowanego) max. o 100% ilości dla każdej pozycji materiałowej określonej w wykazie cennika asortymentowo-ilościowego po cenach jednostkowych zaoferowanych w złożonej ofercie z odpowiednim zwiększeniem wynagrodzenia podstawowego (gwarantowanego). Szczegółowo przedmiot zamówienia w zakresie każdego zadania określono w Opisie przedmiotu zamówienia Wykaz / Cennik asortymentowo-ilościowy tj. w załącznikach 1.1 - 1.12 do swz oraz szczegółowej charakterystyce przedmiotu zamówienia, tj. w załącznikach 1A - 12A do swz. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje znaki towarowe specyfikowanych materiałów co jest uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia - Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń bez ich użycia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:1. Załączniku nr 1.1 – 1.12 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 , 8, 9, 10, 11 i 12. 2. Załączniku nr 1A – 12A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 , 8, 9, 10, 11 i 12 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11 i 12. 4.Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 12. Okres gwarancji: miesięcy liczone od daty podpisania protokołu odbioru danej dostawy przedmiotu umowy (dla każdej dostawy częściowej odrębnie). 1.Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej poprze Platformę zakupową mieszczącą się pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom 2. W zakresie pytań technicznych związanych z działaniem systemu należy się kontaktować z Centrum Wsparcia Klienta pod numerem 22 101 02 02 , cwk@platformazakupowa.pl .3.Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji (innych niż oferta wykonawcy), odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom za pośrednictwem dedykowanego formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.4.Wiadomości wysyłane przez formularz „Wyślij wiadomość do zamawiającego” nie są szyfrowane. 5.Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert zamawiający będzie zamieszczał na platformie zakupowej w sekcji „Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej... w związku z ograniczoną ilością znaków pozostałe informacje na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: 45/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informacje o warunkach udziału w postępowaniu 1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale XIV SWZ oraz spełniają określone przez zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.2.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: ) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – zamawiający nie stawia wymagań w zakresie tego warunku,2)uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – zamawiający nie stawia wymagań w zakresie tego warunku,3)sytuacji ekonomicznej lub finansowej – zmawiający nie stawia wymagań w zakresie tego warunku,4) zdolności technicznej lub zawodowej – zamawiający nie stawia wymagań w zakresie tego warunku. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie zamienników. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych i nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. Normy i certyfikaty – zgodnie z opisanymi wymaganiami. Ilekroć przedmiot zamówienia został opisany poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp. Zamawiający wskazuje, że dopuszczalne są rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku natomiast odniesienia i jednoczesnego braku wskazanych wyrazów „lub równoważne” Zamawiający wymaga, aby każdorazowo traktować takie odniesienia w taki sposób jakby towarzyszyły im wyrazy „lub równoważne”. Równoważność należy przyjmować z uwzględnieniem parametrów istotnych nie gorszych, niż wynikające z norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych przy pomocy, których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, w szczególności uwzględniając dane dotyczące wydajności (rozumianej jako minimalna liczba stron wydruku A4 przy 5% pokryciu), zawarte w kolumnie nr 3 Wykazu/cennika asortymentowego, stanowiącego Załączniki od 1.1 do 1.12 do SWZ. Przy ocenie równoważności zaoferowanego rozwiązania należy kierować się przeznaczeniem oraz funkcją wynikającą z dokumentacji, zapotrzebowania i przeznaczenia użytkowego. Dodatkowe usługi – Wykonawca zobowiązany jest do odbierania zużytych produktów z miejsca do którego jest zobowiązany dostarczyć nowe materiały eksploatacyjne, jeżeli zostaną mu przekazane przez Zamawiającego w dniu realizacji którejkolwiek z dostaw oraz do ich utylizacji lub recyklingu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach ( Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) Dostarczane produkty muszą być: 1) wolne od wad fizycznych i prawnych; 2) pełnowartościowe, wolne od wad technicznych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) w ramach poszczególnych zadań, a ich stosowanie nie narusza praw gwarancyjnych sprzętu. 3) oryginalnie zapakowane, oznakowane etykietą Producenta, Wykonawcy i symbolem pozwalającym na identyfikację ich parametrów, w szczególności wskazywać listę kompatybilnych urządzeń drukujących, wyniki testów wydajności przeprowadzonych z wykorzystaniem znormalizowanego testu zgodnie z minimalną liczbą stron wydruku A4 przy 5% pokryciu określoną w załącznikach do SWZ oraz okres ważności; 4) rozpoznawane przez urządzenie drukujące, przy czym, w przypadku urządzeń drukujących w kolorze, właściwe działanie urządzenia lub produktu, nie może być uwarunkowane koniecznością jednoczesnej wymiany wszystkich kolorów wkładów drukujących. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie zamienników – przy czym zakres zamienników ofert odnosić się będzie do co najmniej minimalnych parametrów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych wyprodukowanych przez Producenta urządzenia, dla którego zostały przeznaczone. Ich wydajność i jakość muszą być co najmniej zgodne lub lepsze z parametrami materiałów eksploatacyjnych polecanych przez Producentów poszczególnych typów urządzeń drukujących wyszczególnionych w wykazach-cennikach asortymentowo-ilościowych. Oferowane zamienniki muszą być kompatybilne ze sprzętem, do którego zostały zaoferowane, a ich stosowanie nie może naruszać warunków i praw gwarancyjnych Producentów urządzeń oraz praw patentowych producentów oryginalnych materiałów. Uwaga: Zamawiający w zadaniach nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 12 wymaga produktów fabrycznie nowych, nieregenerowanych, nierefabrykowanych, pochodzących z bieżącej produkcji i wytworzonych seryjnie w cyklu produkcyjnym w systemie zarządzania jakością zgodnym z normami ISO 9001 i ISO 14001 lub równoważnymi. Wykonawca biorący udział w postępowaniu zobowiązuje się do pełnej odpowiedzialności z tytułu oferowanych materiałów eksploatacyjnych w tym chronionych Prawem Patentowym i wszelkich konsekwencji prawnych z tym związanych. - Wykonawca gwarantuje, że dostarczone przez niego materiały nie naruszają praw intelektualnych (patentów) firm trzecich, a ich używanie nie spowoduje utraty praw gwarancji producenta urządzenia drukującego, do którego zostały przeznaczone. W związku z ograniczoną liczbą znaków pozostałe informacje znajdują się na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „BROTHER”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.1 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 1 2. Załączniku nr 1A – 12A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 1 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 1 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: Uwaga: Zamawiający zgodnie z art. 441 Ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2026r. poz. 793 ) zastrzega sobie możliwość na warunkach o których mowa w Prawie Opcji w zależności od bieżącego zapotrzebowania oraz otrzymania dodatkowych środków finansowych zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia poza zakres zamówienia podstawowego (gwarantowanego) max. o 100% ilości dla każdej pozycji materiałowej określonej w wykazie cennika asortymentowo-ilościowego po cenach jednostkowych zaoferowanych w złożonej ofercie z odpowiednim zwiększeniem wynagrodzenia podstawowego (gwarantowanego).
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 2 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „CANON”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.2 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 2 2. Załączniku nr 2A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 2 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 2 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 2
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 3 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „EPSON”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.3 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 3 2. Załączniku nr 3A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 3 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 3 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 3
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 4 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „HP”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.4 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 4 2. Załączniku nr 4A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 4 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 4 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 4
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 5 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „KONICA MINOLTA”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.5 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 5 2. Załączniku nr 5A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 5 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 5 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 5
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 6 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „KYOCERA”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.6 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 6 2. Załączniku nr 6A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 6 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 6 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 6
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 7 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „LEXMARK”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.7 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 7 2. Załączniku nr 7A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 7 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 7 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 7
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 8 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „OKI”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.8 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 8 2. Załączniku nr 8A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 8 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 8 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 8
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 9 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „DEVELOP, PANTUM, RICOH, SAMSUNG, SHARP”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.9 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 9 2. Załączniku nr 9A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 9 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 9 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 9
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 10 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „XEROX”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.10 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 10 2. Załączniku nr 10A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 10 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 10 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 10
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 11 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „CREALITY, ZEBRA”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.11 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 11 2. Załączniku nr 11A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 11 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 11 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 11
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 12 – Zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do urządzeń drukujących dla potrzeb jednostek Policji w garnizonie mazowieckim – dla urządzeń „RICOH”.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. Załączniku nr 1.12 do swz – Opisie przedmiotu zamówienia /Wykazie-cenniku asortymentowo-ilościowym dla zadania nr 12 2. Załączniku nr 11A - Szczegółowej charakterystyce oferowanego przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12 3. Załączniku nr 2 do swz – Projekcie umowy dla zadania nr 12 4. Załączniku nr 3 do swz – Formularzu ofertowym dla zadania nr 12 opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: Postępowanie 45/26 - zadanie nr 12