See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Immuno Lineblot apparatuur
Beschreibung: De doelstelling van dit project is het toekomstbestendig borgen van de immuno lineblot diagnostiek binnen het CDL door implementatie van een volledig geautomatiseerde, geïntegreerde workflow (EUROBlotOne) die: - het huidige lijnblotportfolio (o.a. ENA, ANCA/GBM, myositis en relevante panels) in productie kan verwerken; - end-to-end automatisering levert inclusief beeldopname en evaluatie/rapportage; - barcodegestuurde registratie en traceerbaarheid van patiëntsera en reagentia faciliteert; - bidirectioneel integreert met EUROLabOffice 4.0 en het LIS; - de verwachte volumegroei opvangt zonder extra personele inzet. 1 stuks EUROBloneOne Lineblot apparatuur.
Interne Kennung: EA-2026-188
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1