2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, aflate in folosinta D.G.R.F.P. Craiova si unitatilor subordonate, pentru o perioada de 24 de luni, pe loturi
Beschreibung: ACORD-CADRU de Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, aflate in folosinta D.G.R.F.P. Craiova si unitatilor subordonate, pentru o perioada de 24 de luni, pe loturi, dupa cum urmeaza: ►LOTUL 1- Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica OLT si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr OTG_STZ 168/14.04.2026; ►LOTUL 2- Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Mehedinti si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr MHG_STZ 2956/11.03.2026; ►LOTUL 3- Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Gorj si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. GJG-STZ-8835/12.05.2026; ►LOTUL 4- Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Dolj si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr CRR-STZ 4030/27.03.2026; ►LOTUL 5- Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Administratia Judeteana a Finantelor Publice Valcea si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr VLG-DEX 7880-2026/15.04.2026. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 19 zile. Data la care D.G.R.F.P. Craiova va răspunde (prin intermediul răspunsului consolidat) în mod clar și complet la toate Solicitările de clarificări și la toate solicitările de informații suplimentare primite de la Operatorii Economici interesați este în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 4416952_2026_PAAPD1613984
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica OLT
Beschreibung: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica OLT si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. OTG_STZ 168/14.04.2026;I. ESTIMAREA CANTITATII TOTALE A SERVICIILOR AFERENTE ACORDULUI-CADRU de 24 de luni: Mentenanta preventiva: Cantitate minima Acord-cadru-Nr interventii: 4 Cantitate Maxima Acord-Cadru-Nr. interventii: 8; Mentenanta corectiva: reparatii-buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul); II. ESTIMAREA CANTITATII/VALORII Minime si Maxime care ar putea face obiectul unui singur Contract Subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata Acordului-Cadru: Mentenanta preventiva: Cantitate minima CS-Nr interventii: 1 Cantitate maxima CS-Nr interventii: 4; Valoarea Minima CS-1.500,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS- 6.000,00 lei fara TVA; Mentenanta corectiva-reparatii- buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) : Valoarea Minima CS-2.500,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS-10.000,00 lei fara TVA.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Mehedinti
Beschreibung: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Mehedinti si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. MHG_STZ 2956/11.03.2026;I. ESTIMAREA CANTITATII TOTALE A SERVICIILOR AFERENTE ACORDULUI-CADRU de 24 de luni: Mentenanta preventiva: Cantitate minima Acord-cadru-Nr interventii: 4 Cantitate Maxima Acord-Cadru-Nr. interventii: 8; Mentenanta corectiva: reparatii-buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul); II. ESTIMAREA CANTITATII/VALORII Minime si Maxime care ar putea face obiectul unui singur Contract Subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata Acordului-Cadru: Mentenanta preventiva: Cantitate minima CS-Nr interventii: 1 Cantitate maxima CS-Nr interventii: 4; Valoarea Minima CS-1.050,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS- 4.200,00 lei fara TVA; Mentenanta corectiva-reparatii- buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) : Valoarea Minima CS-16.937,50 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS-33.875,00 lei fara TVA.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Gorj
Beschreibung: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Gorj si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. GJG-STZ-8835/12.05.2026;I. ESTIMAREA CANTITATII TOTALE A SERVICIILOR AFERENTE ACORDULUI-CADRU de 24 de luni: Mentenanta preventiva: Cantitate minima Acord-cadru-Nr interventii: 4 Cantitate Maxima Acord-Cadru-Nr. interventii: 8; Mentenanta corectiva: reparatii-buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul); II. ESTIMAREA CANTITATII/VALORII Minime si Maxime care ar putea face obiectul unui singur Contract Subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata Acordului-Cadru: Mentenanta preventiva: Cantitate minima CS-Nr interventii: 1 Cantitate maxima CS-Nr interventii: 4; Valoarea Minima CS-600,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS- 2.400,00 lei fara TVA; Mentenanta corectiva-reparatii- buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) : Valoarea Minima CS-2.500,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS-11.005,00 lei fara TVA.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Dolj
Beschreibung: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Dolj si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. CRR-STZ 4030/27.03.2026;I. ESTIMAREA CANTITATII TOTALE A SERVICIILOR AFERENTE ACORDULUI-CADRU de 24 de luni: Mentenanta preventiva: Cantitate minima Acord-cadru-Nr interventii: 4 Cantitate Maxima Acord-Cadru-Nr. interventii: 8; Mentenanta corectiva: reparatii-buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul); II. ESTIMAREA CANTITATII/VALORII Minime si Maxime care ar putea face obiectul unui singur Contract Subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata Acordului-Cadru: Mentenanta preventiva: Cantitate minima CS-Nr interventii: 1 Cantitate maxima CS-Nr interventii: 4; Valoarea Minima CS-8.300,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS- 33.200,00 lei fara TVA; Mentenanta corectiva-reparatii- buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) : Valoarea Minima CS-15.000,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS-27.566,50 lei fara TVA.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Valcea
Beschreibung: SServicii de mentenanță preventiva si corectiva pentru sistemele de alarmare la efractie, control acces si supraveghere video-TVCI, pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Valcea si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. VLG_STZ 7880/15.04.2026;I. ESTIMAREA CANTITATII TOTALE A SERVICIILOR AFERENTE ACORDULUI-CADRU de 24 de luni: Mentenanta preventiva: Cantitate minima Acord-cadru-Nr interventii: 4 Cantitate Maxima Acord-Cadru-Nr. interventii: 8; Mentenanta corectiva: reparatii-buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul); II. ESTIMAREA CANTITATII/VALORII Minime si Maxime care ar putea face obiectul unui singur Contract Subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata Acordului-Cadru: Mentenanta preventiva: Cantitate minima CS-Nr interventii: 1 Cantitate maxima CS-Nr interventii: 4; Valoarea Minima CS-600,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS- 2.400,00 lei fara TVA; Mentenanta corectiva-reparatii- buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) : Valoarea Minima CS-2.500,00 lei fara TVA; Valoarea Maxima CS-11.000,00 lei fara TVA.
Interne Kennung: 5